خدمات فوق تخصصی بازیابی اطلاعات قم

آگهی رایگان

  مشخصات آگهی دهنده  

  لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت گل لیست دیده ام»
تلفن:
۰۲۵۳۷۸۴۱۸۱۰
ایمیل:
Emsysemsq@gmail.com
گروه:
خدمات کامپیوتری - بازیابی اطلاعات هارد
محل:
قم-قم
قیمت:
قیمت: توافقی
کد آگهی:
170

امداد سیستم قم  مرکز ریکاوری قم  ریکاوری هارد قم  تعمیر هارد قم  ریکاوری اطلاعات قم  مرکز فوق تخصصی ریکاوری هارد قم با در اختیار داشتن آخرین لوازم و تجهیزات بازیابی اطلاعات قادر به بازیابی اطلاعات از کلیه قطعات نگهداری اطلاعات مانند انواع مدلهای زیر با برندهای مختلف می باشد تعمیر و ریکاوری اطلاعات هارد بازیابی اطلاعات هر نوع هارد با هر برندی و ظرفیتی حتی هاردهای آسیب دیده انواع هارد HDD ext  HDD in SATA SSD PCI Express SCSI COOL DISK IDE …. انواع برند SEGATE  D SAMSUNG TOSHIBA SP ADATA FUJITSO MAXTOR HITACHI …. ♦ بازیابی اطلاعات و ریکاوری از هارد دیسک هایی که به شدت بد سکتور دارند. ♦ بازیابی اطلاعات و ریکاوری از هارددیسک هایی که ضربه خورده اند و کار نمی کنند. ♦ بازیابی اطلاعات و ریکاوری از هارد دیسک هایی که در سیستم عامل شناسایی می گردد پارتیشن ها قابل تشخیص هستند ولی در موقع دسترسی پیشنهاد فرمت کردن داده می شود. ♦ بازیابی اطلاعات و ریکاوری از هارد دیسک هایی که اطلاعات به قصد و یا اشتباهی پاک Delete) شده است. ♦ بازیابی اطلاعات و ریکاوری از هارد دیسک هایی که پارتیشن به قصد یا اشتباهآ فرمت شده است. ♦ بازیابی اطلاعات و ریکاوری از هارد دیسک هایی که جهت دسترسی هارد دیسک ابتدای کار سیستم درخواست ورود رمز )پسوورد) می نماید بازیابی اطلاعات و ریکاوری از هارد دیسک هایی که در آن پارتیشن خالی از اطلاعات می باشد. ♦ بازیابی اطلاعات و ریکاوری از هارد دیسک هایی که اطلاعات کد شده و با کارکترهای غیر عادی نمایش داده می شوند. ♦ بازیابی اطلاعات و ریکاوری از هارد دیسک هایی که در موقع بالا آمدن سیستم عامل سیستم ریست می شود و یا هنگ می کند. ♦ بازیابی اطلاعات و ریکاوری از هارد دیسک هایی که در سیستم عامل شناسایی می گردد اما ظرفیت هارد دیسک درست نمی باشد ♦ بازیابی اطلاعات و تعمیر هاردهایی که مترجم آنها خراب شده.  translate ) ♦ بازیابی اطلاعات هارد آتلیه بازیابی اطلاعات هارد آتلیه یا مموری کارت دوربین های آتلیه و مموری کارتهایی که توسط دوربین فرمت شده باشند ♦ بازیابی اطلاعات حافظه داخلی موبایل و فضای ابری ♦ بازیابی دیتا و اطلاعات حافظه داخلی موبایل با هرنوع سیستم عاملی اندروید ـجاوا ـویندوز فون ـ سیمبین ـبلک بری ـ بادا و  ♦ بازیابی اطلاعات از انواع کارت حافظه ها MICRO SD SD CARD MINI SD SD HC USB CF M2 ♦ بازیابی اطلاعات از دوربین های دیجیتال کانن  نیکون  فوجی  پاناسونیک  سونی ♦ بازیابی هارد سرور تعمیر و بازیابی اطلاعات انواع هارد سرور و هارد RAIDوDVR آدرس قم  خیابان شهید فاطمی  نبش کوچه 14 پ 144 طبقه دوم تماس  37841810 025 وب سایت  emsys.ir .emsysq.ir


سایت گل لیست به نشانی www.gollist.ir هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد. لطفا خرید خود را فقط به صورت حضوری انجام دهید و پیش از آن هیچ مبلغی را واریز نکنید.

عکس خدمات فوق تخصصی بازیابی اطلاعات قم

  سایت گل لیست هیچ مسئولیتی در قبال صحت و سقم آگهی ثبت شده ندارد پس لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول فرمایید.