خرید و فروش سیم و کابل

لیست و شماره تلفن تمامی فروشندگان سیم و کابل شرکت های فروش سیم و کابل برای خرید و فروش سیم و کابل حتما این صفحه را مشاهده نمایید عمده فروشی های سیم و کابل با جزییات کامل با امکان مقایسه


  اگر یک آگهی ستاره دار ثبت کنید،آگهی شما بسته به تعداد ستاره در اول این لیست قرار می گیرد.اگر شما هم فروشنده یا ارائه دهنده خدمات هستید از بالای صفحه روی دکمه ثبت آگهی ویژه کلیک نمایید و محصولات خود را در گوگل و سایت گل لیست تبلیغ کنید،هر چه ستاره های بیشتری سفارش دهید آگهی شما در بالاتر قرار می گیرد.

سایت گل لیست،یک نیازمندی های اینترنتی است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد.

 09012636751
  فروش سیم و کابل البرز داداری تاییده و استاندارد توانیر
  مکان: تهران - تهران
لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت گل لیست دیده ام و کد «گل لیست1095» را اعلام کنید»
 09928973540
  یک قرقره کابل فیبر نوری زیپکورد دو کور ساخت تایوان به فروش میرسد متراژ 1005 متر
  مکان: تهران - تهران
لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت گل لیست دیده ام و کد «گل لیست317» را اعلام کنید»
 09190764376
  کابل شو از نظر شکل ظاهری کابل شو ها از نظر شکل ظاهری دارای انواع مختلفی مانند کابل شو زاویه دار45و 90 درجه کابل شو چند سوراخه کابل شو تک سوراخ کابل شو بیمتال dtl1 و dtl2 و . از کابل شو بیمتال به علت مسی بودن برای اتصال به شین
  مکان: تهران - تهران
لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت گل لیست دیده ام و کد «گل لیست316» را اعلام کنید»
 09121267276-
 
  مکان: تهران - تهران
لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت گل لیست دیده ام و کد «گل لیست314» را اعلام کنید»
 09154055644-
  فروش انواع کابل شبکه کابل های تست دار اصلی cat6 30% زیر قیمت بازار بیدخانی:09370849519
  مکان: خراسان رضوی - مشهد
لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت گل لیست دیده ام و کد «گل لیست313» را اعلام کنید»
 09122597996
  فروش کابل سربدار قیمت کابل سربدار پخش کابل سردار به تمام نقاط کشور کابل سربدار از کابل های مهم صنعتی است که به دلیل سرب استفاده شده در این کابل در محیط های دارای مواد نفتی موارد روغنی و هیدروکربن ها از مقاومت مناسب برخوردار هس
  مکان: تهران - تهران
لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت گل لیست دیده ام و کد «گل لیست312» را اعلام کنید»
 09122334929
  تولید و فروش انواع سیمهای افشان و مفتولی کابلهای افشان و مفتولی کابلهای تک رشته کابلهای کنترل ساده و شیلددار) کابلهای مخابراتی کابلهای کواکسیال دفتر مرکزی 02177617249 02177617248 فکس 77616316 همراه 09122334929 تلگرام 09123096854
  مکان: تهران - تهران
لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت گل لیست دیده ام و کد «گل لیست309» را اعلام کنید»
 09140247594
  فروش تعدادی دستگاه کشش مفتول وسیم وکابل گالوانیزه وسیم ارت فولادی
  مکان: چهارمحال بختیاری - شهرکرد
لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت گل لیست دیده ام و کد «گل لیست308» را اعلام کنید»
 09127346803-
  کابل های افشان سبک کابل های مفتول کابل های نیمه افشان سیم های ارت و ساختمانی کابل های تلفن هوایی کابل های تلفن زمینی کابل های کواکسیالکابلهای تخت افشان کابلهای برق شیلدار مشتری مهمترین بازدیدکننده درمحدوده کار ماست برای کسب اطلاع
  مکان: تهران - تهران
لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت گل لیست دیده ام و کد «گل لیست307» را اعلام کنید»
 09126964632 و 021-33962294
  فروش انواع سیم و کابل مسی و الومینیومی کلیدهای صنعتی
  مکان: تهران - تهران
لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت گل لیست دیده ام و کد «گل لیست304» را اعلام کنید»
جهت درج تبلیغات(ویژه) و نام برند شما در بالای این لیست روی لینک « ثبت آگهی ویژه » کلیک نمایید.


عکس خرید و فروش سیم و کابل
در مورد این صفحه از سایت گل لیست:

در این صفحه می توانید لیست کامل فروشندگان فروش سیم و کابل را به همراه شماره تلفن و جزییات کامل مشاهده نمایید. برای مشاهده اطلاعات شرکت های فروش سیم و کابل می توانید لیست بالا را مشاهده نمایید.


سیم چیست؟
برای انتقال انرژی الکتریکی یا یک پاتانسیل الکتریکی از نقطه ایی به یک نقطه دیگر از سیم که رسانای الکتریکی هستند استفاده می شود جنس سیم ها معمولا از یک رسانای الکتریکی تشکیل  می شود که یک عایق نیز روی آن کشیده می شود جنس سیم ها بطور معمول از مس یا آلومینیوم یا ترکیبی از این دو تشکیل می شود که البته آلیاژ مس رسانای بهتری نسبت به آلومینیوم است.

کابل چیست؟
کابل متشکل از چند رشته سیم است که در یک قالب بزرگتر با روکشی پلاستیکی برای انتقال انرژی الکتریکی درست شده است کابل به طور معمول از چند رشته سیم تولید می شوند.

تاریخچه سیم و کابل
تاریخچه ساخت کابل به سال 1830میلادی بر می گردد که در ابتدا ملوانان کشتی از آن استفاده می کردند البته نه برای انتقال انرژی الکتریکی پس از آن در سال 1850 با اختراع برق از این کابلها استفاده گردید که بعلت نداشتن رو کش موجب فوت خیلی از افراد می گردید. در سال 1876 کابلها با رو کش پلاستیکی با جنس کائوچوی طبیعی عایق بندی شدندند، به این شکل که کائوچو را به دور کابل میپیچاندند و سپس آن را در دمای 130تا140درجه حرارت می دادند و بعد لایه ایی از سرب روی آن می ریختند. در سال 1887ماده ایی که سبک تر و ارزان تر بود بنام کلیت را بعنوان عایق سیم ها استفاده کردند و اولین کابل های سه رشته ایی را استفاده کردند و در نهایت در سال 1953 کابلهایی تقریبا شبیه امروزی با رو کش پلی اتیلن ساخته شد.

انواع کابل چه هستند؟
کابلها انواع مختلفی با توجه به نوع استفاده یا کاربرد خود دارند.که بطور مختصر و کلی به کابلهای فشار قوی، فشار متوسط، فشار ضعیف، ساختمانی، کبلهای ابزار دقیق و ساختمانی تبدیل می شوند.

انواع سیم چه هستند؟
سیمها نیز انواع مختلفی دارند که بطور کلی و مختصر نام برده می شوند. انواع سیم شامل سیم مفتول، سیم افشان و سیم نیمه افشان هستند که البته این سیم ها هر کدام نوع خاص و مدلهای گوناگونی دارند.

فروشگاه های سیم و کابل چه هستند؟
فروشگاه های سیم و کابل فروشی بطور معمول فروشگاه های لوازم الکترونیکی یا مصالح ساختمانی هستند که می توان با مراجعه به آنها نیازهای خود را برطرف کرد.

عمده فروشی سیم و کابل چیست؟
عمده فروشی سیم و کابل افرادی هستند که خود به شخصه یا تولید کننده سیم و کابل هستند و یا اینکه مستقیما و بطور گسترده اقدام به خرید و فروش سیم و کابلها از کارخانه و به فروشگاه ها اقدام می نمایند.

تولید کننده سیم و کابل چیست؟
تولید کنندگان سیم و کابل در کشور کارخانه هایی هستند که با خرید مواد اولیه و ترکیب آنها و تبدیل به رشتهایی بعنوان کابل اقدام به تولید سیم و کابل می نمایند و پس از عایق بندی و گرفتن سفارش آنها را به برای دفاتر نمایندگی خود ارسال می کنند.

وارد کننده سیم و کابل چیست؟
شرکتهایی که اقدام به واردات سیم و کابل از خارج کشور می نمایند محدود هستند که با انعقاد قرار داد با شرکتهایی که در خارج از کشور اقدام به تولید سیم و کابل از طریق تهیه مواد اولیه و ترکیب آنها می نمایند خریداری و پس از انجام مراحل قانونی سیم و کابل ها را به کشور وارد می نمایند.

از کجا سیم و کابل بخریم؟
یرای خرید سیم و کابل بهتر این است که ابتدا در مورد آن تحقیق کرد پس از انجام تحقیقات به فروشگاه هایی که مختص فروش سیم و کابل هستند مراجعه کرد و با انجام مشورت سیم یا کابلی که مختص کار خودمان است را خریداری نماییم

فروشگاه آنلاین سیم و کابل چیست؟
در مورد فروش گاه های آنلاین سیم و کابل با توجه به آنکه امکان مراجعه به اینترنت و جستجو در مورد این فروشگاهها ساده تر خواهد بود و امکان و قدرت انتخاب ما نیز بیشتر می شود چرا که می توانیم بدون صرف هزینه و وقت نسبت به انواع فروشگاهها و سیم و کابلها تحقیق نماییم تا بهترین خرید را داشته باشیم.

قیمت کابل چیست
قیمت کابل شامل جمع هزینه آلیاژها و روکش پلیمری آن احتساب هزینه انرژی مصرفی و نیروی انسانی و حمل و نقل وغیره خواهد بود که پس از احتساب تمام این موارد مبلغ کلی آن برآورد و اعلام می شود.

استعلام قیمت سیم و کابل
در مورد استعلام قیمت سیم و کابل با توجه به آنکه تولید سیم و کابل ها از ترکیب آلیاژ مس و آلمینیوم تولید می شود و به طور معمول این هزینه ها دائم در حال تغیر هستند یا جستجو در سایت های معتبر این امکان برای شخصی که قصد دارد نسبت به قیمت سیم و کابل مطلع شود می تواند استعلام داشته باشد.

خرید سیم و کابل؟
خرید سیم و کابل نیز همان گونه که گفته شد می توان با مراجعه حضوری به شرکتها، مغازه ها و دفاتر پخش و فروش و یا جستجوی اینترنتی از مراکز فروش سیم و کابل بهترین انواع آن را انتخاب و خریداری کرد.

فروش سیم و کابل؟
شما چنانچه دفتر یا مغازه فروش سیم و کابل دارید می توانید هم بطور اینترنتی و با ساخت وب سایتی اقدام به فروش سیم و کابل نمایید یا اینکه با درج تبلیغات گسترده در وب سایت گل لیست سیم و کابل های خود را در معرض دید تمام کاربران اینترنتی قرار دهید تا به فروش چشم گیر ومناسبی دست یابید

خرید و فروش انواع سیم و کابل
هر زمان ما سیم یا کابلی را برای در اختیار کسی قرار دادن در معرض دید افراد قرار دهیم و اشخاص درز قبال پرداخت مبلغی آنرا تصاحب کنند خرید و فروش سیم و کابل خواهد بود.

قیمت روز سیم و کابل
قیمت روز سیم و کابل بسته به قیمت آلیاژ رو کش پلاستیکی آن میزان هزینه کرد نیروی کار و انرژی صرف شده برای آن متفاوت است

سیم و کابل ساختمانی چیست؟
سیم و کابل ساختمانی نوع خاصی با قطر سیمی مخصوص برای عبور از دادکت های داخل دیوار ساخته می شود تا به سادگی بتوان آن را به شبکه متصل نمود.

سیم و کابل صنعتی چیست؟
سیم و کابل صنعتی بر خلاف سیم و کابل ساختمانی قطر بیشتری دارد چرا که میزان ولتاژ استفاده شده در آن نسبت به سیم و کابل ساختمانی تفاوت زیادی دارد و باید تحمل ولتاژ بیشتری نسبت به سیم و کابل های ساختمانی داشته باشد.

فروشگاه اینترنتی سیم و کابل
با توجه به افزایش روز افزون کاربران اینترنتی شما چنانچه فروشنده سیم و کابل هستید در صورتی که تبلیغات خود را در اینترنت برای معرفی خود منتشر کنید و با توجه به تعداد بازدید فقط با صرف هزینه ایی اندک می توانید خود را بعنوان فروشگاه اینترنتی نیز معرفی نمایید که نیازی به پرداخت قبض آب برق گاز و تلفن نیز ندارید و فقط با چند کلیک ساده مالک مغازه و فروشگاهی اینترنتی خواهید شد.
بهترین برند سیم و کابل ایرانی برند های معتبر و معروف زیادی در ایران مشغول تولید و انجام خدمات می باشند اما بطور کلی برندی که میزان ترکیب آلیاژهای خود را با نسبت مناسبی ترکیب می نماید از اعتبار بیشتری برخوردار خواهد بود.

فرق سیم و کابل چیست؟
تفاوت سیم و کابل در این است که سیم ضخامت کمتری دارد و برای ولتاژهای ضیف استغاده می شود اما کابل ها از تشکیل چند رشته سیم تشکیل می شوند که برای ولتاژهای قوی مورد استفاده قرار می گیرند.

مرکز فروش سیم و کابل چیست؟
مرکز فروش سیم و کابل به مکانی که تعداد زیادی از فروشگاه های توزیع و فروش در آن قرار دارد گفته می شود که با توجه به تنوع و گستردگی که در آن مرکز وجود دارد امکان خرید و انتخاب به مراتب ساده تر می شود.

فروش سیم و کابل در کلان شهرها:
اصفهان،تهران، شیراز،اهواز،مشهد و ...در کلان شهر ها با توجه به گسترش مراکز فروش و توزیع سرعت دسترسی به آنچه شخص خریدار می خواهد ممکن تر خواهد بود که به طور قطع قیمت سیم و کابلها نیز اختلاف بیشتری خواهد داشت.

فروشندگان سیم و کابل
به فروشگاه ها، مراکز پخش، و عمده فروشی های سیم کابل فروشندگان سیم و کابل گفته می شود.

لیست فروشندگان سیم و کابل چیست؟
به لیست فروشندگان و شماره تلفن فروشندگان سیم و کابل، لیست فرشندگان سیم و کابل گفته می شود.