آموزشگاه های موسیقی

لیست و شماره تلفن های تمامی آموزشگاه های موسیقی در تهران،اصفهان،شیراز،مشهد،تبریز و غیره به همراه اسامی دوره های تدریس شده با جزییات کامل لیست مرتب شده از بهترین آموزشگاه های موسیقی اگر به دنبال آموزشگاه موسیقی می گردید این لیست به شما کمک خواهد کرد


  اگر یک آگهی ستاره دار ثبت کنید،آگهی شما بسته به تعداد ستاره در اول این لیست قرار می گیرد.اگر شما هم فروشنده یا ارائه دهنده خدمات هستید از بالای صفحه روی دکمه ثبت آگهی ویژه کلیک نمایید و محصولات خود را در گوگل و سایت گل لیست تبلیغ کنید،هر چه ستاره های بیشتری سفارش دهید آگهی شما در بالاتر قرار می گیرد.

سایت گل لیست،یک نیازمندی های اینترنتی است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد.

 09339006362-02166563917
  آموزشگاه موسیقی اکتاو تخفیف ویژه به مدت محدود آموزش پیانو آموزش گیتار کلاسیک پاپ فلامنکو) آموزش آواز پاپ و کلاسیک آموزش صداسازی و سلفژ آموزش و تقویت بیان بازیگر و صداپیشه آموزش آواز سنتی و ردیف های آوازی آموزش موسیقی کودکان ارف)
  مکان: آذربایجان شرقی - آذرشهر
لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت گل لیست دیده ام و کد «گل لیست301» را اعلام کنید»
 09128687928 - 02165361398
  بهترین آموزشگاه موسیقی رامشگران در اندیشه شهریار با مشاوره رایگان تمامی ساز ها به بازدیدکنندکان سایت پیام اول آموزش کلیه سازهای ایرانی و جهانی موسیقی خوب گوش کنیم مدی
  مکان: تهران - شهریار
لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت گل لیست دیده ام و کد «گل لیست300» را اعلام کنید»
 02166365617
  آموزشگاه موسیقی سفیرهنرپارسیان با مجوز رسمی فنی و حرفه ای کشور ارائه مدرک بین المللی موسیقی آموزش آکادمیک توسط اساتید برجسته موسیقی پیانو کیبورد گیتار ویولن فلوت ملودیکا سازدهنی تار سه تار سنتور نی دف تنبک کاخن آواز سلفژ صداسازی
  مکان: تهران - تهران
لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت گل لیست دیده ام و کد «گل لیست299» را اعلام کنید»
 09196414682
  بهترین آموزشگاه موسیقی در تهرانپارس آموزشگاه موسیقی آوایش آموزشگاه موسیقی میدان پروین(شاهد) با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اولین مرکز تخصصی آموزشی سازهای بادی در شرق تهران شهریه با تعرفه دولتی زیر نظر برجسته تر
  مکان: تهران - تهران
لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت گل لیست دیده ام و کد «گل لیست298» را اعلام کنید»
 02177884879
  بهترین آموزشگاه موسیقی تهرانپارس ، نوین ( بهترین در شرق تهران ) آموزش کلیه سازها و آواز (سنتی ، پاپ ، کلاسیک) اساتید خانم و آقا کلیه اساتید فارغ التحصیل از دانشگاه تهران و هنر آموزش به شیوه هنرستان و دانشگاه موسیقی بهترین و حرفه
  مکان: تهران - تهران
لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت گل لیست دیده ام و کد «گل لیست297» را اعلام کنید»
 02155957770
  آموزشگاه موسیقی ترانه مهر شهرری بهترین آموزشگاه موسیقی شهرری و بزرگترین آموزشگاه موسیقی شهرری و اولین آموزشگاه موسیقی تخصصی سازهای کلاسیک در شهرری با اساتید مجرب و دارای کارنامه هنری درخشان در زمینه پرورش هنرجویان موفق
  مکان: تهران - تهران
لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت گل لیست دیده ام و کد «گل لیست296» را اعلام کنید»
 77168394-09122309165
  آموزش صدا سازی و سلفز آواز ایرانی و پاپ و کلاسیک تشکیل کلاسهای گروهی همنوازی و همخوانی موسیقی کودک از سنین 3 سال به بالا کنسرتهای آموزشی برای هنرجویان با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
  مکان: تهران - تهران
لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت گل لیست دیده ام و کد «گل لیست295» را اعلام کنید»
جهت درج تبلیغات(ویژه) و نام برند شما در بالای این لیست روی لینک « ثبت آگهی ویژه » کلیک نمایید.


عکس آموزشگاه های موسیقی
در مورد این صفحه از سایت گل لیست:

در این صفحه از سایت گل لیست می توانید لیست کاملی از آموزشگاه های موسیقی تهران و شهرستان ها همراه با شماره تلفن تماس را مشاهده نمایید. اگر به دنبال یک آموزشگاه موسیقی می گردید در این لیست اسامی آموزشگاه ها به همراه شماره تلفن ها قرار داده شده است.


آموزشگاه موسیقی چیست؟
به مجموعه ایی که در آن به تدرسی موسیقی یا وسایل موسیقیایی پرداخته می شود و هر شهروند می تواند با پرداخت مبلغ یا بدون پرداختن مبلغی در کلاسهای تعلیم مو سیقی عضویت پیدا نماید و در این کلاسها به  یادگیری مئسیقی بپردازد آموزشگاه موسیقی گفته می شود.

تاریخچه آموزشگاه موسیقی
از زمانی که موسیقی شناخته شد و انسانها به موسیقی گرایش پیدا کردند افرادی نیز در طلب و فراگیری موسیقی برآمدند تاریخچه موسیقی ایران نیز به حدود1500 سال قبل از میلاد مسیح بر می گردد که سازهایی را از منطقه شوش کشف نموده اند.

دوره های آموزشگاه های موسیقی چیست؟
دوره های موسیقی گستردگی فراوانی دارد که بسته به سلیقه و قدرت فراگیری انواع موسیقی به فرد آموزش داده می شود. از دوره یادگیری و آموزش به کودکان تا آواز پاپ و صدا سازی سنتور و انواع دیگر ساز  مدت زمان هر دوره بسته به توانایی شخص هنر جو در آموزش بستگی دارد.

بهترین آموزشگاه های موسیقی کدام ها هستند؟
بهترین آموزشگاه های موسیقی آموزشگاهی است که مربیان آن تمام اهتمام خود را برای تعلیم دادن به هنرجوهای خود گذاشته و در حیطه کاری خود تمام زوایای ساز و آ وازها را به هنرجوها آموزش می دهند. 

بهترین آموزشگاه موسیقی چیست؟
بهترین آموزشگاه بدون شک آموزشگاهی خواهد بود که مربیان آن با تمام وجود هنر که سرچشمه آن بر آمده از روح هر شخص است را به هنرجویان خود آموزش دهند بدون در نظر گرفتن منافع مادی خود
 
آموزشگاه های موسیقی تهران
در تهران آموزشگاههای با سابقه و زیادی قرار دارد که میتوان با عضویت و ثبت نام در آنها به زیباترین و بهترین شکل ممکن نسبت به سازها آموزش دید و از این ساز ها یا آوازهای سنتی یا پاپ استفاده نمود.

آموزشگاه موسیقی درجه یک چیست؟
آموزشگاهی درجه یک و ممتاز و نیز متمایز از سایرین شناخته می شود که در درجه اول انتشار و اشاعه هنر برای آن اهمیت داشته باشد نه کسب سود و منفعت از اساتیدی فارغ از سابقه کاری، دلسوز و متعهد  استفاده نماید تا هنر ریشه در روح هنرجو شود والبته از آلات موسیقیایی با کیفیت و استاندارد با کوک مناسب استفاده نماید.

بهترین آموزشگاه موسیقی شمال تهران کجاست؟
اموزشگاه های معتبری در سطح شهر تهران قرار دارد اما از معتبرترین آموزشگاههایی که در منطقه یک تهران از تجریش، پاسداران، قیطریه، اندرزگو و جردن هستند که با استفاده از انواع ساز از ابتدایی ترین تا مدرن ترین سازها را به هنرجویان آموزش می دهد و کلاسهای صدا سازی و آواز نیز در این آموزشگاه ها برگزار می شود.

آموزشگاه موسیقی غرب تهران
آموزشگاه پیشرفته در غرب تهران در مناطق شهرک غرب، سعادت آباد،بلوار فردوس غرب، صادقیه، جنت آباد قرار دارد که در این آموزشگاهها هم از سازهای مدرن استفاده می نمایند و هم اینکه از اساتید معتبری در زمینه آموزش فعالیت می نمایند.

آموزشگاه موسیقی کودکان چیست؟
آموزش موسیقی به کودکان با توجه به سن آنها در اوج سادگی پیچیدگی خاصی دارد چرا که هر آنچه آموزش ببینند در ذهن کودکان نهادینه می شود و تغیر آن برای بعد دشوار تر می شود اما به هر حال آموزشگاههای موسیقی برای کودکان به تعداد چشمگیری در سطح کشور تشکیل شده است.

دوره ارف چیست؟
ارف مخفف کلمه کارل ارف است، دانشمند و موسیقی دان برجسته آلمانی که سیستم موسیقیایی کارآمدی برای کودکان پایه گذاری کرد به هر حال دوره و کلاسهای آموزش به کودکان را با نام ارف می شناسند حتی به طور گسترده تر در ایران کلاسها و آموزشهای به کودکان هرچند از سیستم ارف تبعیت نکند هم ارف نامیده می شود.

کلاس سلفژ چیست؟
سلفژ که در حقیقت نام کامل آن سرایش است تکنیک خاصی در آواز است که در آن شخص خواننده به هر نت که می رسد و برای ادای آن نت را بر اساس نت موسیقیای آن میخواند و ادا می کند انجام تکنیک سلفژ ادای منظم و پیوسته نت ها بطور منظم و به ترتیب در زمان بندی های خود است تکنیک سلفژ آموزش می دهد چگونه نت ها را از مخرج و با فاصله زمانی مناسب توسط حنجره تولید کرد.

آموزشگاه موسیقی آنلاین چیست؟
با توجه به اینکه گاهی امکان حضور فیزیکی در آموزشگاه هایی برای افرادی ممکن نیست به همین سبب آموزشگاههایی که بطور آنلاین و به شکل ارسال فیلم و ویدئو به هنرجو آموزش داده می شود که هر شخص می تواند با ثبت نام و عضویت از این آموزشها بهره می گیرد.

لیست آموزشگاه های موسیقی چیست؟
در هر شهر و مناطقی از کلان شهر ها آموزشگاههای زیادی قرار دارد که به تفکیک هر شهر و هر منطقه از شهر طی یک لیست برای دسترسی سریع و راحت در معرض دید شما کاربران قرار می گیرد.لیست بهترین آموزشگاه های موسیقی ایران در نوشتن لیست آموزشگاههای موسیقی به تفکیک شرایط، امکانات و بهره بری از اساتید مجرب و خبره در هر لیست تقسیم بندی می شوند در این لیست بطور معمول برترین و بهترین آموزشگاهها در راس آن قرار  می گیرند


چگونه یک آموزشگاه موسیقی خوب پیدا کنیم؟
با انجام تحقیقات در سایتهای معتبر و اطلاع پیدا کردن از اساتید و نوع تدریس و کلاسهای برگزاری ساعت مدت زمان تشکیل این کلاسها می توان آموزشگاهی حرفه ایی را جهت یاد گیری انتخاب نمود.

آموزشگاه موسیقی در کلان شهرها:
آموزشگاه ها بطور معمول در کلانشهر های  به واسطه زیاد بودن تعداد آنها فراوانی در انتخاب را برای ما راحت تر می کند و امکان آموزش را گسترده تر می نماید. آموزشگاه های موسیقی در اصفهان، آموزشگاه های موسیقی در شیراز، آموزشگاه های موسیقی در مشهد، آموزشگاه های موسیقی در تبریز، آموزشگاه های موسیقی در اهواز همگی آموزشگاه های کلان شهرهای بزرگ می باشند.