تولید کارتن و جعبه

لیست کامل تولید کنندگان،فروشندگان و عمده فروشی های خرید و فروش کارتن،جعبه و غیره در سایت گل لیست به همراه قیمت با جزییات کامل و شماره تلفن های تماس اگر می خواهید کارتن یا جعبه خریداری کنید حتما لیست کامل تولیدکنندگان جعبه و کارتن را مشاهده نمایید.


  اگر یک آگهی ستاره دار ثبت کنید،آگهی شما بسته به تعداد ستاره در اول این لیست قرار می گیرد.اگر شما هم فروشنده یا ارائه دهنده خدمات هستید از بالای صفحه روی دکمه ثبت آگهی ویژه کلیک نمایید و محصولات خود را در گوگل و سایت گل لیست تبلیغ کنید،هر چه ستاره های بیشتری سفارش دهید آگهی شما در بالاتر قرار می گیرد.

سایت گل لیست،یک نیازمندی های اینترنتی است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد.

هیچ موردی وجود ندارد
جهت درج تبلیغات(ویژه) و نام برند شما در بالای این لیست روی لینک « ثبت آگهی ویژه » کلیک نمایید.


عکس خرید و فروش تولید کارتن و جعبه|خرید بی واسطه از کارخانه|اقساط|ارزان
در مورد این صفحه از سایت گل لیست:

این صفحه به شما لیست کاملی از تولیدکنندگان،عمده فروشی های کارتن و فروشندگان کارتن و جعبه را بصورت مرتب مشاهده نمایید و با هریک که تمایل داشتید به راحتی تماس بگیرید. این لیست این امکان را به شما می دهد تا بهترین تولیدکنندگان و فروشندگان کارتن و جعبه را مشاهده نمایید. اگر به دنبال خرید کارتن یا خرید جعبه هستید حتما این صفحه را مشاهده نمایید.


کارتن چیست؟
کارتن به نوعی از کالا گفته می شود که از ادغام ورق های کاغذ ساخته می شود. این نوع کالا در بسته بندی کالا ها بسیار زیاد استفاده می شود.

انواع کارتن
کارتن ها دارای انواع مختلفی در صنعت کارتن سازی هستند که عبارتند از:

کارتن عادی:
کارتن دایکاتی یا مدلدار
کارتن مدل دار به گروه های کارتن سوراخ دار، کارتن تلسکوپی، کارتن دسته دار، کارتن یک درب، کارتن بدون درب تقسیم بندی می شود.

تولید کننده کارتن یا جعبه چیست؟
به شخص حقیقی یا حقوقی که کارتن تولید می کند تولید کننده کارتن یا تولید کننده جعبه گفته می شود.

کارتن سازی چیست؟
به کارخانه ها یا کارگاه هایی که به کار تولید کارتن می پردازند، کارتن سازی گفته می شود.

عمده فروشی کارتن به چه کسی گفته می شود؟
به فروشنده ای که کارتن یا جعبه ها را بصورت عمده به فروش می رساند عمده فروشی کارتن یا عمده فروشی جعبه گفته می شود. معمولا عمده فروشی های کارتن یا جعبه، کارتن ها را مستقیما از تولید کنندگان کارتن خریداری می کنند.

فروشنده کارتن به چه کسی گفته می شود؟
به کسی که کارتن یا جعبه از عمده فروشی ها یا از تولیدکنندگان کارتن میخرد و به خریداران کارتن میفروشد، فروشنده کارتن گفته می شود.

لیست تولید کنندگان کارتن یا فروشندگان کارتن چیست؟
به لیستی که در آن اطلاعات و جزییات تولیدی های کارتن و فروشندگان کارتن درج شده است همانند همین صفحه لیست تولیدکنندگان کارتن یا فروشندگان کارتن گفته می شود.