بازیابی اطلاعات هارد

لیست تمامی مراکز ریکاوری و بازیابی اطلاعات انواع هارد دیسک کامپیوتر،موبایل،هارد اکسترنال با قیمت مناسب به همراه شماره تلفن و تمامی جزییات اگر اطلاعاتتان پاک شده و می خواهید آن ها را بازیابی کنید حتما این لیست را مشاهده نمایید تا به راحتی اطلاعاتتان را بازیابی کنید.


  اگر یک آگهی ستاره دار ثبت کنید،آگهی شما بسته به تعداد ستاره در اول این لیست قرار می گیرد.اگر شما هم فروشنده یا ارائه دهنده خدمات هستید از بالای صفحه روی دکمه ثبت آگهی ویژه کلیک نمایید و محصولات خود را در گوگل و سایت گل لیست تبلیغ کنید،هر چه ستاره های بیشتری سفارش دهید آگهی شما در بالاتر قرار می گیرد.

سایت گل لیست،یک نیازمندی های اینترنتی است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد.

 ۰۹۱۶۳۱۳۴۴۲۸
  واحد ریکاوری پروا رایانه مجهز به کلین روم کلاس ۱۰۰ مجهز به پیشرفته ترین سخت افزار روز دنیا جهت تعمیر و ریکاوری انواع حافظه فلش . رم . موبایل و انواع هارد دیسک
  مکان: خوزستان - اهواز
لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت گل لیست دیده ام و کد «گل لیست173» را اعلام کنید»
 09351078294-
  تعمیرات انواع هارد دیسک مکانیکی و الکترونیکی) سیلندر برد بازیابی اطلاعات و رفع بد سکتور در کوتاهترین زمان و با کمترین هزینه ممکن بازدید و کارشناسی جهت اعلام هزینه به صورت 6 ماه گارانتی تعمیرات
  مکان: البرز - کرج
لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت گل لیست دیده ام و کد «گل لیست172» را اعلام کنید»
 03132357749
  مرکز تعمیرات آروین بعنوان تخصصی ترین مرکز بازیابی اطلاعات هارد با استفاده از مدرنترین تجهیزات روز دنیا و مهندسین دوره دیده در بهترین مراکز تحقیقاتی بازیابی اطلاعات هارد در دنیا آماده خدمت رسانی به شما هموطنان گرامی می باشد . همیش
  مکان: اصفهان - اصفهان
لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت گل لیست دیده ام و کد «گل لیست171» را اعلام کنید»
 ۰۲۵۳۷۸۴۱۸۱۰
  امداد سیستم قم مرکز ریکاوری قم ریکاوری هارد قم تعمیر هارد قم ریکاوری اطلاعات قم مرکز فوق تخصصی ریکاوری هارد قم با در اختیار داشتن آخرین لوازم و تجهیزات بازیابی اطلاعات قادر به بازیابی اطلاعات از کلیه قطعات نگهداری اطلاعات ان
  مکان: قم - قم
لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت گل لیست دیده ام و کد «گل لیست170» را اعلام کنید»
جهت درج تبلیغات(ویژه) و نام برند شما در بالای این لیست روی لینک « ثبت آگهی ویژه » کلیک نمایید.


عکس بازیابی اطلاعات هارد
در مورد این صفحه از سایت گل لیست:

در این صفحه از سایت گل لیست می توانید لیست کاملی از تمامی مراکز بازیابی اطلاعات هارد دیسک یا همان ریکاوری اطلاعات را مشاهده نمایید. اگر اطلاعاتتان از روی گوشی یا هارد دیسک کامپیوترتان پاک شده است و نگران از دست دادن اطلاعاتتان هستید و یا می خواهید اطلاعاتتان را بازیابی کنید، در اینجا لیست کاملی از مراکز تعمیر هارد و بازیابی اطلاعات آورده شده است.


 بازیابی اطلاعات هارد چیست؟
به عمل بازگرداندن اطلاعات پاک شده از روی هارد کامپیوترها، گوشی های موبایل و تمامی دستگاه های دیجیتال بازیابی اطلاعات هارد گفته می شود.

ریکاوری هارد چیست؟
کلمه ریکاوری در انگلیسی بصورت recovery نوشته می شود و به معنای بازیابی می باشد. وقتی گفته می شود ریکاوری هارد یعنی اینکه بازیابی اطلاعات هارد. معمولا وقتی از این کلمه استفاده می شود که اطلاعات شما پاک شده باشد و می خواهید اطلاعات خود را دوباره برگردانید.

آیا پس از حذف اطلاعات امکان بازیابی اطلاعات هارد وجود دارد؟
در پاسخ به این سوال باید بگوییم بله اینکار امکان پذیر است. اگر یک پوشه، عکس،فیلم و غیره را پاک کنید و حتی شیفت دلیت کنید امکان بازیابی آن وجود دارد. با استفاده از برخی تکنیک های سخت افزاری و نرم افزاری بر روی هارد می توان اطلاعات هاردها را بازیابی کرد.

چگونه اطلاعات پاک شده را بازیابی کنیم؟
اگر اطلاعاتتان از روی هارد پاک شده است و نگران از دست دادن اطلاعاتتان هستید باید بگوییم راهکارهای فراوانی برای برگرداندن اطلاعات پاک شده شما وجود دارد که عبارتند از:
استفاده از نرم افزارهای بازیابی اطلاعات هارد:
نرم افزارهای زیادی برای بازیابی اطلاعات هارد وجود دارد همانند نرم افزار recovery my file و غیره
استفاده از تکنیک های تعمیرهارد و رفع بدسکتور و غیره که معمولا متخصصات می توانند انجام دهند
مراجعه به مراکز تعمیر و بازیابی اطلاعات هارد

پس از اینکه اطلاعاتتان را پاک کردید و خواستید بازیابی کنید چه کاری انجام دهید؟
اگر شخصی هستید که با کامپیوتر و گوشی موبایل وارد هستید اولین کاری که باید دقت کنید این است که در آن درایو،پوشه یا محل دیگر هیچ اطلاعاتی را کپی نکنید. دومین کار این است که یک نرم افزار بازیابی اطلاعات نصب کنید، اگر امکان بازیابی اطلاعات وجود داشت خوب است، اگر نه می توانید به مراکز ریکاوری هارد مراجعه نمایید. اگر شخصی هستید که با کامپیوتر زیاد آشنا نیستید، هیچکاری انجام ندهید چون هرکاری بدون تخصص انجام دهید، شانس بازیابی اطلاعات شما کمتر می شود. تنها کار باید به یک متخصص ریکاوری هارد یا همان بازیابی اطلاعات مراجعه نمایید. در بالا لیستی از این مراکز برای شما آماده کرده ایم.

ریکاوری اطلاعات را به چه کسی بدهیم؟
از آنجا که اطلاعات درون هاردها معمولا مهم و شخصی است، جهت بازیابی اطلاعات تنها هارد خود را به مراکز مجاز و مجوزدار دهید. حتما مجوزهای اینکار را از مرکز مجاز ریکاوری هارد بخواهید. یا بخواهید مجوزها را به شما اعلام کند.

مرکز ریکاوری هارد چیست؟
به مراکزی که در آنجا اطلاعات هارد ریکاوری یا بازیابی می شود، مرکز ریکاوری هارد گفته می شود.

مرکز بازیابی اطلاعات هارد چیست؟
به مراکزی که در آنجا اطلاعات پاک شده هارد بازیابی می شود، مرکز بازیابی اطلاعات هارد گفته می شود.

لیست مراکز بازیابی اطلاعات چیست؟
به لیست همراه با شماره تلفن  مراکزی که اطلاعات حذف شده هارد یا کامپیوترها، گوشی های تلفن همراه را بازیابی می کنند، لیست مراکز بازیابی اطلاعات گفته می شود.