تعمیرات آسانسور

لیست و تلفن مراکز و شرکت های تعمیرات آسانسور تعمیر آسانسور نگهداری آسانسور،رفع خرابی آسانسور سرویس آسانسور،آب بندی چاهک آسانسور و کلیه خدمات سرویس و تعمیر آسانسور در تهران و شهرستان ها با جزییات کامل


  اگر یک آگهی ستاره دار ثبت کنید،آگهی شما بسته به تعداد ستاره در اول این لیست قرار می گیرد.اگر شما هم فروشنده یا ارائه دهنده خدمات هستید از بالای صفحه روی دکمه ثبت آگهی ویژه کلیک نمایید و محصولات خود را در گوگل و سایت گل لیست تبلیغ کنید،هر چه ستاره های بیشتری سفارش دهید آگهی شما در بالاتر قرار می گیرد.

سایت گل لیست،یک نیازمندی های اینترنتی است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد.

هیچ موردی وجود ندارد
جهت درج تبلیغات(ویژه) و نام برند شما در بالای این لیست روی لینک « ثبت آگهی ویژه » کلیک نمایید.


عکس تعمیرات آسانسور
در مورد این صفحه از سایت گل لیست:

در این صفحه از سایت گل لیست می توانید لیست کاملی از شرکت های تعمیر آسانسور، مراکز تعمیرات آسانسور و تعمیرکاران آسانسور را مشاهده نمایید. اگر به دنبال تعمیرکار، سرویس کار و یا یک شرکت تعمیر و سرویس آسانسور می گردید در این صفحه لیستی از این موارد قرار داده شده است. که می توانید آنها را مشاهده نمایید.


 آسانسور چیست؟
کلمه آسانسور که در انگلیسی بصورت elevator نوشته می شود یگ اتاق کوچک پویا است که با استفاده از از یک طبقه به طبقه های بالا می توان رفت یا بین طبقه های یک ساختمان می توان جابجا شد. نام های دیگر آسانسور بالابر یا آسان بر هم می باشد.

انواع آسانسور
آسانسورهای کششی
آسانسورهای هیدرولیک
آسانسورهای وینچی
آسانسورهای مغناطیسی
آسانسورهای کارگاهی

تعمیرات آسانسور چیست؟
به عمل تعمیر، درست نمودن، رفع عیب، سرویس دهی و غیره بر روی آسانسورها تعمیرات آسانسور گفته می شود.

تعمیرکار آسانسور چیست؟
به شخصی که بتواند آسانسور را تعمیر کند، تعمیرکار آسانسور گفته می شود.

شرکت تعمیرات آسانسور چیست؟
امروزه شرکت هایی به منظور تعمیرات آسانسور، سرویس دهی آسانسورها و غیره تاسیس می شود، این شرکت ها را شرکت های تعمیر آسانسور می گویند.

سرویس و نگهداری آسانسور چیست؟
از آنجا که پس از نصب آسانسورها امکان دارد برای استفاده کنندگان مشکلی پیش بیاید هر ماه یکبار باید به وسیله یک سرویسکار آسانسور مجرب آسانسورها به لحاظ فنی و قانونی باید سرویس یا نگهداری شوند. سرویس و یا نگهداری آسانسور به این معنی است که قطعه های آسانسور باید بررسی شده و یک نظارت کلی روی خوب کار کردن آنها انجام شود. با انجام عمل سرویس آسانسور ایمنی آسانسور بالا می رود.

مزایای سرویس و نگهداری آسانسورها چیست؟
سرویس به موقع و بجای آسانسورها دارای مزایای فروانی دارد که عبارتند از:
جلوگیری از خراب شدن سایر قطعات آسانسور
 جلوگیری از کار افتادن کامل آسانسور
جلوگیری از اعمال شدن هزینه های سنگین
افزایش امنیت استفاده کنندگان از آسانسور

تفاوت سرویس و تعمیر آسانسور چیست؟
خیلی از افراد فکر می کنند که سرویس و تعمیر آسانسور با هم یکی است. از این رو تنها زمانی که آسانسوری خراب شود یک تعمیرکار را برای رفع خرابی آن آسانسور می آورند. در صورتی که آسانسورها باید طبق یک روال خاص حتی اگر آسانسور خراب نشده باشد نیاز به سرویس دارند. سرویس آسانسور همانطور که گفته شد به یک تست صحیح کار کردن قطعات گفته می شود.

چرا آسانسورها باید سرویس شوند؟
همانطور که بدن انسان پس از مدتی نیازی به یک چک آپ دارد، آسانسورها هم پس از مدتی که نصب شدند نیاز دارند تا سرویس شوند تا در صورت پیدا شدن یک مشکل، مشکل جزیی رفع شود و از خرابی های بیشتر جلوگیری شود.

انواع روش های سرویس و نگهداری آسانسورها چیست؟
شیوه های سرویس آسانسورها دارای انواع مختلفی می باشد که بسته به خط مشی ساختمان انتخاب می شود. این روش ها عبارتند از:

سرویس و نگهداری آسانسور بصورت دوره های
در این روش مدیرساختمان با یک شرکت متعهد و مجاز قرارداد می بندد که هر ماه یک سرویسکار آسانسور مجاز و ماهر را که تمامی دوره های آموزش سرویسکاری آسانسور را دیده باشد را جهت سرویس آسانسور برای آن ساختمان ارسال کند. همچنین شرکت تعمیرات آسانسور تمامی مسئولیت های عدم سرویس و غیره را برعهده می گیرد. سرویسکار آسانسور ارسالی تمامی قطعات را بررسی و بازرسی می کند، اگر اشکالی کوچکی وجود داشت آن را برطرف می کند، اگر آسانسور به تمیزکاری نیاز داشته باشد آن را تمیر می کند. اگر هم سرویسکار تشخیص داد که یک قطعه باید عوض شود آن را به اطلاع مدیر ساختمان می رساند اگر مدیرساختمان قبول کرد آن قطعه تعویض یا تعمیر می شود.

سرویس و نگهداری آسانسورها به روش موردی
در این روش مدیرساختمان هرموقع آسانسور به مشکل بخورد به شرکت شرکت معتبر تعمیرات آسانسور تماس گرفته و تعمیرکار از طرف شرکت به محل اعزام می شود.

در هنگام سرویس و نگهداری آسانسور چه چیزهایی بررسی می شود
در هنگام سرویس آسانسور موارد زیر بررسی می گردد.
یک: موتورخانه آسانسور
دو: کابین و چاه آسانسور
سه: درب طبقات آسانسورها

انواع خدماتی که بر روی آسانسورها انجام می شود:
تعمیر آسانسور
سرویس و نگهدای آسانسور
ایمن سازی آسانسورها
استاندارد سازی آسانسورها
نوسازی آسانسورها
بازسازی آسانسورها
تزیینات آسانسورها و همچنین کابین آسانسورها