تدریس خصوصی

لیست تمامی آموزشگاه ها،اساتید و مربی های تدریس خصوصی به همراه شماره تلفن های تماس و جزییات کامل در سایت گل لیست اگر استاد برای کلاس خصوصی،تدریس خصوصی و کلاس رفع اشکال نیاز دارید در این صفحه می توانید لیست کاملی را مشاهده نمایید.


  اگر یک آگهی ستاره دار ثبت کنید،آگهی شما بسته به تعداد ستاره در اول این لیست قرار می گیرد.اگر شما هم فروشنده یا ارائه دهنده خدمات هستید از بالای صفحه روی دکمه ثبت آگهی ویژه کلیک نمایید و محصولات خود را در گوگل و سایت گل لیست تبلیغ کنید،هر چه ستاره های بیشتری سفارش دهید آگهی شما در بالاتر قرار می گیرد.

سایت گل لیست،یک نیازمندی های اینترنتی است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد.

 ۰۹۱۰۳۱۴۲۹۰۹
  تدریس دروس ابتدایی متوسطه ودانشگاه به صورت معمولی رفع اشکالی تست زنی کمک به تدریس فرزندان خانواده های بی بضاعت دفتر موسسه گوهراصفهان خ حافظ
  مکان: اصفهان - اصفهان
لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت گل لیست دیده ام و کد «گل لیست51» را اعلام کنید»
  ۰۹۱۳۰۷۵۹۳۹۰
  به صورت کاملا تضمینی قابل به ذکراست تدریس در مدرسه ودانشگاه قابل انجام است هرجلسه یک ساعت ونیم ۶۵۰۰هزار تومن
  مکان: فارس - خرم‌بید
لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت گل لیست دیده ام و کد «گل لیست50» را اعلام کنید»
 09915757229
  تدریس خصوصی ریاضیات توسط گروه ریاضی %100 تضمینی
  مکان: تهران - تهران
لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت گل لیست دیده ام و کد «گل لیست49» را اعلام کنید»
 09914407145
  تدریس خصوصی وعمومیی دروس ابتدایی تا دبیرستان توسط خانم مهندس صادقی مدرس دبیرستان
  مکان: آذربایجان شرقی - تبریز
لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت گل لیست دیده ام و کد «گل لیست48» را اعلام کنید»
 09367034767
  آکادمی تخصصی زبان های خارجی ایده آل با مجوز رسمی آموزش و پرورش با کادری مجرب و آزموده پذیرای زبان آموزان گرامی می باشد با مدیریت خانم نجفی مخصوص بانوان فروش انواع کتب زبانهای خارجی و کنکور با برگزار کننده دوره های زیر می باشد TOF
  مکان: تهران - تهران
لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت گل لیست دیده ام و کد «گل لیست47» را اعلام کنید»
جهت درج تبلیغات(ویژه) و نام برند شما در بالای این لیست روی لینک « ثبت آگهی ویژه » کلیک نمایید.


عکس تدریس خصوصی
در مورد این صفحه از سایت گل لیست:

در این صفحه می توانید لیست کاملی از اساتیدی که برای تدریس خصوصی اعلام آمادگی کرده اند را آماده کرده ایم. اگر به استاد برای تدریس خصوصی، کلاس حل تمرین، کلاس رفع اشکال نیاز دارید این صفحه لیست کاملی را به شما نشان می دهد. در جلوی هر مورد شماره تلفن او قرار دارد که می توانید با وی تماس بگیرید.


تدریس خصوصی چیست؟
وقتی آموزش دادن برای یک شخص،دانش آموز یا دانشجوی خاص باشد به آن تدریس خصوصی گفته می شود. تعداد نفرات تدریس خصوصی در بهترین حالت یک نفر و درحالت زیاد می تواند تا سه نفر باشد.


معلم خصوصی چیست؟
معلم خصوصی به آموزگاری گفته می شود که برای اشخاص خاصی کلاس می گذارد و معمولا محل تشکیل کلاس های او در منزل دانشجو یا دانش آموزش یا در یک مکانی غیر از مکان عمومی باشد.


کلاس خصوصی چیست؟
به کلاس درسی که در آن یک معلم خصوصی به دانش آموز یا دانشجویان درس می دهد کلاس خصوصی گفته می شود. در کلاس خصوصی یا حتی عمومی تمامی مطالب و سرفصل های درسی بصورت کامل از شروع تا پایان در سطح یک مثال الی دو مثال توضیح داده می شود و حل تمرین ها به دانش آموز یا دانشجو واگذار می شود. در صورت تمایل دانشجویان می توانند درخواست کلاس رفع اشکال یا حل تمرین دهند.


کلاس رفع اشکال چیست؟
کلاس رفع اشکال به کلاسی گفته می شود که جهت رفع اشکالات دانشجویان و یا دانش آموزان برگزار می شود. در این نوع از کلاس ها آموزش داده نمی شود، فرض بر این است که دانشجو یا دانش آموز آموزش دیده و فقط اشکالاتی که دارد را قصد دارد از استاد یا معلم خصوصی بپرسید. معمولا طول تعداد جلسات این نوع از کلاس ها دو یا سه تا جلسه می باشد و معمولا بعد از پایان یک دوره آموزشی برگزار می شود.

کلاس حل تمرین چیست؟
کلاس حل تمرین به کلاسی گفته می شود که در آن قبلا درس داده شده است و فقط تمرین های احتمالی که امکان دارد در امتحان آورده شده است حل می شود. دیگر مثال ها توضیح داده نمی شود و فقط حالت های مختلف مسئله ها بصورت تمرین های تکرار می شود و سعی می شود دانش آموز یا دانشجو آنها را به کمک استاد یا معلم حل کند.