شرکت های حمل و نقل

در لیست زیر می توانید تلفن تماس تمامی شرکت های معروف اسباب کشی،حمل ونقل و حمل بار را در تهران و شهرستان ها به همراه جزییات کامل مشاهده نمایید اگر دنبال شماره تلفن شرکت اسباب کشی و حمل بار می گردید در گل لیست می توانید آن را پیدا کنید.


  اگر یک آگهی ستاره دار ثبت کنید،آگهی شما بسته به تعداد ستاره در اول این لیست قرار می گیرد.اگر شما هم فروشنده یا ارائه دهنده خدمات هستید از بالای صفحه روی دکمه ثبت آگهی ویژه کلیک نمایید و محصولات خود را در گوگل و سایت گل لیست تبلیغ کنید،هر چه ستاره های بیشتری سفارش دهید آگهی شما در بالاتر قرار می گیرد.

سایت گل لیست،یک نیازمندی های اینترنتی است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد.

هیچ موردی وجود ندارد
جهت درج تبلیغات(ویژه) و نام برند شما در بالای این لیست روی لینک « ثبت آگهی ویژه » کلیک نمایید.


عکس شرکت های حمل و نقل
در مورد این صفحه از سایت گل لیست:

در این صفحه از سایت گل لیست می توانید لیست مراکز و شرکت های اسباب کشی و شرکت های حمل و نقل هوایی،زمینی،دریایی و بین المللی را مشاهده نمایید. تبلیغات تمامی شرکت های حمل و نقل و اسباب کشی بصورت مرتب و براساس ستاره لیست شده اند. تمامی شرکت های حمل و نقل و اسباب کشی منزل، لوازم اداری، فروشگاه ها،حمل اسباب و اثاثه منزل و غیره بصورت یک لیست برای شما آماده شده است. هر روزه اطلاعات تکمیلی به لیست اضافه می شود.


معنی اسباب کشی چیست؟
در زبان فارسی براساس فرهنگ فارسی معین به «حمل و نقل وسایل و لوازم زندگی از خانه ای به خانه دیگر» اسباب کشی گفته می شود. اسباب کشی می تواند از یک خانه به خانه دیگر باشد و یا اینکه از یک مغازه به مغازه دیگر یا از یک دفترکار به دفتر کار دیگر باشد.

معنی اثاث کشی چیست؟
اثاث کشی در زبان انگلیسی معادل کلمه ی moving یا relocation می باشد. معنی اثاث کشی در فارسی به معنای انتقال وسایل و اثاث منزل یا دفتر کار از یک مکان به مکانی دیگر می باشد. این کلمه هم معنی اسباب کشی می باشد.

شرکت اسباب کشی چیست؟
به شرکت هایی که خدمات جابجایی وسایل منزل، دفترکار، مغازه از یک مکان به مکان دیگر را انجام می دهند، شرکت های اسباب کشی منزل گفته می شود.

شرکت حمل و نقل چیست؟
به شرکت هایی که کار جابجایی بار را انجام می دهند، شرکت حمل و نقل گفته می شود.

اتوبار چیست؟
اتوبارها شرکت هایی هستند که به کار حمل و نقل وسایل و بارها می پردازند.

باربری چیست؟
همانطور که از نام آنها ها مشخص هست، به منظور بردن بار، حمل و نقل اسباب و اثاثه، انتقال بارها برای خریداران بار و غیره به کار می رود. امروزه شرکت های باربری های زیادی در تهران و شهرستان ها به منظور حمل و نقل بار تاسیس شده است.

 

انواع شرکت های حمل و نقل از نظر نحوه جابجایی بار
شرکت های حمل و نقل زمینی
این شرکت ها معمولا وسایل را از طریق راه های زمینی به وسیله ماشین حمل و جابجا می کنند. 

شرکت های حمل و نقل دریایی
این شرکت ها معمولا وسایل را از طریق کشتی و از طریق راه های دریایی جابجا می کنند. 

شرکت های حمل و نقل هوایی
این شرکت ها معمولا وسایل را از طریق هواپیما و راه های هوایی جابجا می کنند.  

انواع شرکت باربری از نظر محدوده باربری
شرکت های بابری و اسباب کشی از نظر محدوده و حوزه حمل و نقل کالا به دسته های زیر تقسیم بندی می شوند:


شرکت های باربری و اسباب کشی محلی
این شرکت ها در یک محله فقط می توانند باربری کنند. این نوع از شرکت های باربری و حمل و نقل کوچکترین نوع شرکت ها هستند.

شرکت های باربری و اسباب کشی شهری
این شرکت ها معمولا در سطح شهر فقط می توانند جابجایی اسباب و اثاثه را انجام دهند. برای مثال این شرکت ها در تبلیغات خود می نویسند «باربری در تمامی نقاط تهران و حومه»

شرکت های حمل و نقل کشوری
این نوع از شرکت ها می توانند بارهای شما را بین تمامی نقاط کشور جابجا کنند. معمولا این شرکت ها در تبلیغات خود می نویسند «باربری در تمامی نقاط ایران» یا می نویسند «باربری در تمامی نقاط تهران و شهرستان»

شرکت های حمل و نقل بین المللی
این نوع شرکت ها بصورت بین المللی به حمل بار می پردازند. محدوده فعالیت این شرکت های تمامی دنیا می باشد. این نوع از شرکت ها معمولا در تبلیغات خود می نویسند «حمل و نقل بین المللی و ترخیص بار از گمرک ». برای مثال اگر یک بار از یک کشور به یک کشور دیگر داشته باشید. این شرکت ها با دریافت هزینه از شما می توانند بارهای شما را بین کشورها جابجا کنند.

لیست شرکت های حمل و نقل و بابری چیست؟
به لیستی گفته می شود که در آن تمامی شرکت های حمل و نقل، شرکت های باربری، شرکت های اثاث کشی، شرکت های حمل بار، شرکت های اسباب کشی، شرکت های ترخیص بار گمرک  و غیره در آن بصورت مرتب لیست شده اند. در لیست بالا می توانید لیست کاملی از این موارد را مشاهده نمایید.