شرکت های حمل و نقل

در لیست زیر می توانید تلفن تماس تمامی شرکت های معروف اسباب کشی،حمل ونقل و حمل بار را در تهران و شهرستان ها به همراه جزییات کامل مشاهده نمایید اگر دنبال شماره تلفن شرکت اسباب کشی و حمل بار می گردید در گل لیست می توانید آن را پیدا کنید.


  اگر یک آگهی ستاره دار ثبت کنید،آگهی شما بسته به تعداد ستاره در اول این لیست قرار می گیرد.اگر شما هم فروشنده یا ارائه دهنده خدمات هستید از بالای صفحه روی دکمه ثبت آگهی ویژه کلیک نمایید و محصولات خود را در گوگل و سایت گل لیست تبلیغ کنید،هر چه ستاره های بیشتری سفارش دهید آگهی شما در بالاتر قرار می گیرد.

سایت گل لیست،یک نیازمندی های اینترنتی است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد.

 09129743995
  حمل کالاهای صنعتی و غیر صنعتی . حمل لوازم اداری و اثاثیه منزل. حمل مواد غذایی و خشکبار از شهرک های صنعتی. حمل آهن آلات و ماشین آلات . حمل مصنوعات بتنی و مصالح ساختمانی
  مکان: خوزستان - اهواز
لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت گل لیست دیده ام و کد «گل لیست12» را اعلام کنید»
 09173060611
  اسباب کشی به تمام نقاط و باکارگرتضمینی،خدمات انجام اسباب کشی و حمل اسباب کشی به تمام نقاط و باکارگرتضمینی خدمات اسباب کشی و حمل و نقل فارس شیراز
  مکان: فارس - شیراز
لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت گل لیست دیده ام و کد «گل لیست11» را اعلام کنید»
 09129220286
  شرکت حمل و نقل و هلدینگ نیلگون آبی ایرانیان،خدمات انجام اسباب کشی و هلدینگ نیلگون آبی ایرانیان خدمات اسباب کشی و حمل و نقل تهران
  مکان: تهران - تهران
لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت گل لیست دیده ام و کد «گل لیست10» را اعلام کنید»
 09196217456
  باربری اعتمادکل تهران وشهرستانها،کسب و کار انجام سایر کسب و کارتهرانتهرانباربری اعتمادکل تهران وشهرستانها
  مکان: تهران - تهران
لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت گل لیست دیده ام و کد «گل لیست9» را اعلام کنید»
 09123628566-
  شرکت حمل و نقل قائم تیر آسیا،خدمات انجام اسباب کشی و حمل و نقلآذربایجان شرقیتبریزشرکت حمل و نقل قائم تیر آسیا خدمات اسباب کشی و حمل و نقل آذربایجان شرقی تبریز حمل بار ازتمامی نقاط جهان بخصوص کشورهای همسایه وبالعکس
  مکان: آذربایجان شرقی - تبریز
لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت گل لیست دیده ام و کد «گل لیست8» را اعلام کنید»
 ۰۹۱۲۶۹۷۲۲۱۸
  ترخیص تخصصی انواع کالا و مشاوره گمرکی از مرز بزرگ بازرگان و بازارچه مشترک ایران و ترکیه و منطقه آزاد ماکو از طریق رویه کارت بازرگانی و کارت پیله وری در اسرع وقت
  مکان: آذربایجان غربی - ماکو
لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت گل لیست دیده ام و کد «گل لیست6» را اعلام کنید»
جهت درج تبلیغات(ویژه) و نام برند شما در بالای این لیست روی لینک « ثبت آگهی ویژه » کلیک نمایید.


عکس شرکت های حمل و نقل
در مورد این صفحه از سایت گل لیست:

در این صفحه از سایت گل لیست می توانید لیست مراکز و شرکت های اسباب کشی و شرکت های حمل و نقل هوایی،زمینی،دریایی و بین المللی را مشاهده نمایید. تبلیغات تمامی شرکت های حمل و نقل و اسباب کشی بصورت مرتب و براساس ستاره لیست شده اند. تمامی شرکت های حمل و نقل و اسباب کشی منزل، لوازم اداری، فروشگاه ها،حمل اسباب و اثاثه منزل و غیره بصورت یک لیست برای شما آماده شده است. هر روزه اطلاعات تکمیلی به لیست اضافه می شود.


معنی اسباب کشی چیست؟
در زبان فارسی براساس فرهنگ فارسی معین به «حمل و نقل وسایل و لوازم زندگی از خانه ای به خانه دیگر» اسباب کشی گفته می شود. اسباب کشی می تواند از یک خانه به خانه دیگر باشد و یا اینکه از یک مغازه به مغازه دیگر یا از یک دفترکار به دفتر کار دیگر باشد.

معنی اثاث کشی چیست؟
اثاث کشی در زبان انگلیسی معادل کلمه ی moving یا relocation می باشد. معنی اثاث کشی در فارسی به معنای انتقال وسایل و اثاث منزل یا دفتر کار از یک مکان به مکانی دیگر می باشد. این کلمه هم معنی اسباب کشی می باشد.

شرکت اسباب کشی چیست؟
به شرکت هایی که خدمات جابجایی وسایل منزل، دفترکار، مغازه از یک مکان به مکان دیگر را انجام می دهند، شرکت های اسباب کشی منزل گفته می شود.

شرکت حمل و نقل چیست؟
به شرکت هایی که کار جابجایی بار را انجام می دهند، شرکت حمل و نقل گفته می شود.

اتوبار چیست؟
اتوبارها شرکت هایی هستند که به کار حمل و نقل وسایل و بارها می پردازند.

باربری چیست؟
همانطور که از نام آنها ها مشخص هست، به منظور بردن بار، حمل و نقل اسباب و اثاثه، انتقال بارها برای خریداران بار و غیره به کار می رود. امروزه شرکت های باربری های زیادی در تهران و شهرستان ها به منظور حمل و نقل بار تاسیس شده است.

 

انواع شرکت های حمل و نقل از نظر نحوه جابجایی بار
شرکت های حمل و نقل زمینی
این شرکت ها معمولا وسایل را از طریق راه های زمینی به وسیله ماشین حمل و جابجا می کنند. 

شرکت های حمل و نقل دریایی
این شرکت ها معمولا وسایل را از طریق کشتی و از طریق راه های دریایی جابجا می کنند. 

شرکت های حمل و نقل هوایی
این شرکت ها معمولا وسایل را از طریق هواپیما و راه های هوایی جابجا می کنند.  

انواع شرکت باربری از نظر محدوده باربری
شرکت های بابری و اسباب کشی از نظر محدوده و حوزه حمل و نقل کالا به دسته های زیر تقسیم بندی می شوند:


شرکت های باربری و اسباب کشی محلی
این شرکت ها در یک محله فقط می توانند باربری کنند. این نوع از شرکت های باربری و حمل و نقل کوچکترین نوع شرکت ها هستند.

شرکت های باربری و اسباب کشی شهری
این شرکت ها معمولا در سطح شهر فقط می توانند جابجایی اسباب و اثاثه را انجام دهند. برای مثال این شرکت ها در تبلیغات خود می نویسند «باربری در تمامی نقاط تهران و حومه»

شرکت های حمل و نقل کشوری
این نوع از شرکت ها می توانند بارهای شما را بین تمامی نقاط کشور جابجا کنند. معمولا این شرکت ها در تبلیغات خود می نویسند «باربری در تمامی نقاط ایران» یا می نویسند «باربری در تمامی نقاط تهران و شهرستان»

شرکت های حمل و نقل بین المللی
این نوع شرکت ها بصورت بین المللی به حمل بار می پردازند. محدوده فعالیت این شرکت های تمامی دنیا می باشد. این نوع از شرکت ها معمولا در تبلیغات خود می نویسند «حمل و نقل بین المللی و ترخیص بار از گمرک ». برای مثال اگر یک بار از یک کشور به یک کشور دیگر داشته باشید. این شرکت ها با دریافت هزینه از شما می توانند بارهای شما را بین کشورها جابجا کنند.

لیست شرکت های حمل و نقل و بابری چیست؟
به لیستی گفته می شود که در آن تمامی شرکت های حمل و نقل، شرکت های باربری، شرکت های اثاث کشی، شرکت های حمل بار، شرکت های اسباب کشی، شرکت های ترخیص بار گمرک  و غیره در آن بصورت مرتب لیست شده اند. در لیست بالا می توانید لیست کاملی از این موارد را مشاهده نمایید.