آموزش زبان انگلیسی

لیست تمامی اساتید و آموزشگاه های زبان انگلیسی شامل آموزش صحبت کردن انگلیسی،آموزش ترجمه زبان انگلیسی،آموزش نوشتن زبان انگلیسی لیست کامل اساتید تدریس خصوصی و عمومی و آموزشگاه های رسمی آموزش زبان خارجه آموزش زبان انگلیسی برای کنکوری


  اگر یک آگهی ستاره دار ثبت کنید،آگهی شما بسته به تعداد ستاره در اول این لیست قرار می گیرد.اگر شما هم فروشنده یا ارائه دهنده خدمات هستید از بالای صفحه روی دکمه ثبت آگهی ویژه کلیک نمایید و محصولات خود را در گوگل و سایت گل لیست تبلیغ کنید،هر چه ستاره های بیشتری سفارش دهید آگهی شما در بالاتر قرار می گیرد.

سایت گل لیست،یک نیازمندی های اینترنتی است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد.

هیچ موردی وجود ندارد
جهت درج تبلیغات(ویژه) و نام برند شما در بالای این لیست روی لینک « ثبت آگهی ویژه » کلیک نمایید.


عکس آموزش زبان انگلیسی
در مورد این صفحه از سایت گل لیست:

در این صفحه می توانید لیست کاملی از آموزشگاه های آموزش زبان انگلیسی، اساتید و معلم های تدریس خصوصی زبان انگلیسی را مشاهده نمایید. در این لیست شماره تلفن های هریک از آموزشگاه و اشخاصی که می توانند تدریس خصوصی کنند قرار داده شده است. اگر به دنبال شخصی هستید که آموزش زبان انگلیسی بدهد چه بصورت عمومی و چه بصورت خصوصی در این لیست می توانید کلیه افراد را مشاهده نمایید.


زبان انگلیسی چیست؟
زبان انگلیسی به یکی از زبانهای هندواروپایی و از شاخه های زبان های ژرمنی غربی است. زبان انگلیسی در انگلستان و جنوب شرقی اسکاتلند کامل شده است.

آموزش زبان انگلیسی به کودکان
به آموزش هایی زبان انگلیسی که به کودکان داده می شود آموزش زبان انگلیسی کودکان گفته می شود. آموزش زبان انگلیسی که به کودکان داده می شود معمولا با استفاده از تصاویر زیاد، فایل های دارای موسیقی می باشد.

آموزش زبان انگلیسی ویژه کنکور چیست؟
به آموزشی زبان انگلیسی که فقط مختص کنکور باشد و در آن تمامی جنبه های کنکور لحاظ شود، آموزش زبان انگلیسی ویژه کنکورها گفته می شود.

تدریس خصوصی زبان انگلیسی چیست؟
یاددادن انگیسی فقط مختص یک شخص در منزل آن شخص یا یک مکان مشخص توسط استاد و دانشجو تدریس خصوصی گفته می شود.

آزمون آیلتس چیست؟
کلمه آیلتس که در انگلیسی بصورت IELTS نوشته می شود مخفف کلمه International English Language Testing System می باشد، که معنی آن سامانه جهانی ارزیابی زبان انگبیسی می باشد. این آزمون یکی از با ارزش تری امتحان های زبان انگلیسی می باشد که در همه ساله در سراسر دنیا برگزار می گردد. آیلتس یک آزمون بریتانیایی است که در مقابل آزمون تافل آمریکایی قرار می گیرد. نمره بندی این آزمون از صفر تا نه می باشد که نمره قبولی ندارد ولی در حالت متداول 5 نمره متوسط و نمره 6 به بالا یعنی خوب به حساب می آید. در حال حاضر دانشگاه های کمبریج، دانشگاه آکسفور و دانشگاه هاروارد آیلتس با نمره هفت را قبول می کنند. آزمون آیلتس دارای چهار قسمت شنیداری،خواندن،نوشتن و مکامله می باشد.

تدریس زبان انگلیسی چیست؟
به آموزش دادن زبان انگلیسی، تدریس زبان انگلیسی گفته می شود.

آموزش مکالمه زبان انگلیسی چیست؟
به آموزش صحبت کردن زبان انگلیسی مکالمه زبان انگلیسی گفته می شود. اگر می خواهید بتوانید انگلیسی حرف بزنید باید آموزش مکامله زبان انگلیسی را یاد بگیرید.

آموزش آنلاین زبان انگلیسی چیست؟
به آموزش اینترنتی و در محیط اینترنت و فضای مجازی از طریق سایت ها،کانال،شبکه های اجتماعی و غیره آموزش آنلاین و یا اینترنتی زبان انگلیسی گفته می شود.

آموزش زبان انگلیسی از صفر چیست؟
به آموزش زبان انگلیسی برفرض اینکه شما هیچ چیزی از زبان انگلیسی نمی دانید، آموزش زبان انگلیسی از صفر گفته می شود.

آموزش زبان انگلیسی سریع:
به آموزشی گفته میشود که شما سریع بتوانید زبان انگلیسی را در کمترین زمان ممکن یاد بگیرید گفته می شود.