آموزش زبان آلمانی

در این لیست می توانید قیمت،تلفن تمامی آموزشگاه ها و اساتیدی که بصورت خصوصی و عمومی آموزش زبان آلمانی تدریس می کنند را مشاهده نمایید در لیست تمامی اطلاعات مرتب شده اند و شما به آسانی می توانید آموزشگاه و استاد خود را پیدا کنید


  اگر یک آگهی ستاره دار ثبت کنید،آگهی شما بسته به تعداد ستاره در اول این لیست قرار می گیرد.اگر شما هم فروشنده یا ارائه دهنده خدمات هستید از بالای صفحه روی دکمه ثبت آگهی ویژه کلیک نمایید و محصولات خود را در گوگل و سایت گل لیست تبلیغ کنید،هر چه ستاره های بیشتری سفارش دهید آگهی شما در بالاتر قرار می گیرد.

سایت گل لیست،یک نیازمندی های اینترنتی است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد.

 ۰۹۱۲۷۸۶۴۰۶۲
  تدریس به صورت خصوصی و بر اساس متدهای پیشرفته خانه اتریش و موسسه گوته وابسته به سفارت آلمان برگزار کننده کلاسهای آمادگی آزمون برای تمام سطوح جهت دریافت مدرک مورد نظر برای سفارت با حضور اساتید مجرب و کارآزموده تخفیف ویژه برای دا
  مکان: قزوین - قزوین
لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت گل لیست دیده ام و کد «گل لیست38» را اعلام کنید»
 09395164674
  دوره تقویت تضمینی مکالمه لهجه مهارت شنیداری افزایش دایره لغات × سختی دوره مناسب برای سطوح A2 B1 B2 C1 C2 اصطلاحات اصلی فایل صوتی امتحان آخر هر جلسه شرح دوره راهنمای استفاده دوره فرایند پیشرفت یادگیری مزیت شهریه دوره کمتر نسبت
  مکان: خوزستان - آبادان
لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت گل لیست دیده ام و کد «گل لیست37» را اعلام کنید»
 02188894350 و 02188894351
  کلاسها بصورت گروهی ، نیمه گروهی وخصوصی ویژه دانشجویان،فارغ التحصیلان ،شاغلین وکارمندان روزهای پنجشنبه و جمعه ( یکروز درهفته) هم تشکیل می شود.
  مکان: تهران - تهران
لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت گل لیست دیده ام و کد «گل لیست36» را اعلام کنید»
جهت درج تبلیغات(ویژه) و نام برند شما در بالای این لیست روی لینک « ثبت آگهی ویژه » کلیک نمایید.


عکس آموزش زبان آلمانی
در مورد این صفحه از سایت گل لیست:

در این صفحه از سایت گل لیست می توانید لیست تمامی افراد و آموزشگاه هایی که آموزش زبان آلمانی را تدریس می کنند را به همراه شماره تلفن و جزییات کامل مشاهده نمایید.


 زبان آلمانی چیست؟
زبان آلمانی که به آلمانی بصورت Deutsche Sprache نوشته می شود، یک زبان از خانواده زبان های هندو-اروپایی و عضوی از شاخه های زبان های ژرمنی غربی در کنار هلندی،انگلیسی و آفریکانس بوده که بیشتر در اروپای مرکزی صحبت می شود.

دو گویش زبان آلمانی
زبان آلمانی دارای دو گویش اصلی بنام آلمانی بالا و آلمانی پایین است و همانند سایر زبان های دارای گویش های فرعی بیشتری می باشد. معمولا به هنگامی که به خارجی ها زبان آلمانی یاد داده می شود یک زبان معیاری با نام آلمانی معیار یاد داده می شود که بیشتر شبیه زبان آلمانی بالا می باشد.

تدریس خصوصی زبان آلمانی چیست؟
به آموزش دادن خصوصی زبان آلمانی به یک شخص در منزل یا یک مکان مشخص تدریس خصوصی زبان آلمانی گفته می شود.

آموزش زبان آلمانی چیست؟
به یاددادن آموزش زبان آلمانی به یک یا چند شخص بصورت عمومی و خصوصی آموزش زبان آلمانی گفته می شود.

انواع آموزش زبان آلمانی
آموزش مکالمه زبان آلمانی
آموزش ترجمه زبان آلمانی
آموزش نوشتن زبان آلمانی
آموزش کنکور زبان آلمانی
و غیره