چاپ کارتن

لیست و قیمت تمامی شرکت ها، مراکز و کارگاه های چاپ روی کارتن یا چاپ روی مقوا به همراه جزییات شماره تلفن ها بصورت مرتب شده با قیمت مناسب در تهران و شهرستان ها اگر به دنبال پرینت روی کارتن هستید می توانید به این صفحه مراجعه نمایید و همه شرکت های چاپ کارتن را مشاهده نمایید


  اگر یک آگهی ستاره دار ثبت کنید،آگهی شما بسته به تعداد ستاره در اول این لیست قرار می گیرد.اگر شما هم فروشنده یا ارائه دهنده خدمات هستید از بالای صفحه روی دکمه ثبت آگهی ویژه کلیک نمایید و محصولات خود را در گوگل و سایت گل لیست تبلیغ کنید،هر چه ستاره های بیشتری سفارش دهید آگهی شما در بالاتر قرار می گیرد.

سایت گل لیست،یک نیازمندی های اینترنتی است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد.

 09128449612-09191009630
  اولین مجموعه درساخت جعبه های فانتزی صادراتی وکارتن با بهره مندی از متخصصین وکارشناسان مجرب عکاسی طراحی چاپ وجعبه سازی وکارتن با دستگاههای چاپ هایدلبرگ با قابلیت 5رنگ 4 5ورقی دستگاه لترپرس2 5ورقی دستگاه چسب زنی اتومات سلفون کشی ات
  مکان: زنجان - ابهر
لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت گل لیست دیده ام و کد «گل لیست29» را اعلام کنید»
 ۰۹۰۳۴۹۶۳۱۰۳
  فروش طراحی و تولید کارتون پیتزا باکیفیتی بالا
  مکان: خراسان رضوی - بردسکن
لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت گل لیست دیده ام و کد «گل لیست26» را اعلام کنید»
 09183198848 - 08132651397
  به راحتی در همه جای شهر دیده شوید پذیرش سفارش از تمامی نقاط کشور تحویل یکروزه هزینه ارسال از چاپخانه تا باربری رایگان افتخار ارسال سفارش چاپی به اکثر شهرها و شهرستان ها آماده همکاری با نمایشگاه های بین المللی نماینده کارخانه کارت
  مکان: تهران - تهران
لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت گل لیست دیده ام و کد «گل لیست25» را اعلام کنید»
 09125756273 - 02133996173
  چاپ لیبل و جعبه ارائه دهنده کلیه خدمات چاپى و گرافیکى با قیمت مناسب و بدون واسطه) لیبل کاغذی لیبل شیشه ای لیبل پی وی سی لیبل متالایز لیبل لمینیت لیبل یو وی لیبل طلایی لیبل نقره ای لیبل خرد شونده لیبل امنیتی و ووید
  مکان: تهران - تهران
لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت گل لیست دیده ام و کد «گل لیست24» را اعلام کنید»
جهت درج تبلیغات(ویژه) و نام برند شما در بالای این لیست روی لینک « ثبت آگهی ویژه » کلیک نمایید.


عکس چاپ کارتن
در مورد این صفحه از سایت گل لیست:

در این صفحه می توانید لیست کاملی از کارگاه ها صنعتی، شرکت ها و مراکز چاپ کارتن را مشاهده نمایید. این صفحه به اشخاصی که به دنبال چاپ روی کارتن هستند کمک میکند تا سریع بتوانند شرکت چاپ کارتن مناسب خود را پیدا کنند. در لیست اطلاعات کامل کارگاه های چاپ بر روی کارتن قرار داده شده است. اگر به دنبال قیمت چاپ کارتن، قیمت چاپ روی کارتن می باشید و می خواهید طرح خود را روی کارتن چاپ کنید می توانید با شرکت های موجود در این لیست تماس بگیرید.


چاپ روی کارتن چیست؟
به عمل چاپ روی کارتن و افزودن یک طرح با استفاده از چاپگرهای صنعتی روی کارتن ها را چاپ روی کارتن گفته می شود.

شرکت چاپ کارتن چیست؟
به شرکت هایی که به منظور چاپ روی کارتن، چاپ روی مقوا تاسیس می شوند شرکت چاپ روی کارتن گفته می شود.

کارگاه چاپ روی کارتن چیست؟
کارگاه هایی که طرح شما را بر روی کارتن یا مقوا چاپ می کنند، کارگاه چاپ روی کارتن گفته می شود.

 

انواع مراحل چاپ روی کارتن
روش های گوناگونی برای چاپ روی کارتن ها وجود دارد که عبارتند از:

مرحله چاپ روی کارتن بصورت مستقیم
در این روش آرم  یا متنی که مدنظر دارید بصورت مستقیم روی انواع کارتن چاپ می شود. از دسته از چاپ ها می توان به روش چاپ روی کارتن بصورت چاپ فلکسوگرافی نام برد.

مرحله چاپ روی کارتن بصورت چاپ غیرمستقیم

مرحله چاپ بصورت غیرمستقیم «پیش چاپ» هم نامیده می شود. در این روش نخست، پرینت روی یک لایه نازک همانند کاغذ انجام می شود و در نهایت بر روی کاغذ چسپانده می شود.  روش پیش چاپ روی کارتن کیفیت بسیار بالایی از خود بر جای گذارد.  از این نوع می توان به چاپ آفست یا لمینتی اشاره کرد.

انواع روش های چاپ روی کارتن ها
روش چاپ فلکسوگرافی
در این روش از چاپ روی کارتن ها، کلیشه های ژلاتینی انعطاف پذیر استفاده می شود و کلیشه ی شامل طرح برجسته با کارتن یا جعبه مقوایی تماس مستقیم دارد. این روش همان چاپ مستقیم می باشد. از مزایای چاپ فلسکو می توان به سرعت فوق العاده بالا، پرینت روی انواع سطح های هموار و ناهموار، هزینه مقرون به صرفه، ماندگاری خوب اشاره کرد.

روش چاپ آفست یا لمینتی
در این روش از ابزار رابط بنام زینک یا صفحه های فلزی مسطح به منظور انجام پرینت بصورت غیرمستقیم استفاده می شود. از چاپ آفست بیشتر برای پرینت لیبل و برچسب کاربرد دارد. بطوریکه نخست متن یا تصویر بر روی یک برچسب بر روی کارتن چسپانده می گردد. اگر تمایل دارید یک تصویر با بهترین کیفیت روی کارتن ها چاپ شود، چاپ آفست یکی از برترین روش های چاپ ات.

لیست مراکز و شرکت های چاپ روی کارتن چیست؟
به لیست  شرکت های چاپ روی کارتن، چاپ روی مقوا و غیره به همراه جزییات لیست شرکت های چاپ روی کارتن گفته می شود.