چاپ لیبل یا برچسب

لیست قیمت تلفن و آدرس همه شرکت ها و مراکز چاپ روی لیبل و انواع برچسب ایرانی و خارجی در تهران و شهرستان ها با کمترین قیمت بصورت عمده و تکی لیست کامل مراکز چاپ و پرینت روی لیبل ها به همراه جزییات کامل و قابلیت مقایسه بصورت کاملا مرتب شده در گل لیست


  اگر یک آگهی ستاره دار ثبت کنید،آگهی شما بسته به تعداد ستاره در اول این لیست قرار می گیرد.اگر شما هم فروشنده یا ارائه دهنده خدمات هستید از بالای صفحه روی دکمه ثبت آگهی ویژه کلیک نمایید و محصولات خود را در گوگل و سایت گل لیست تبلیغ کنید،هر چه ستاره های بیشتری سفارش دهید آگهی شما در بالاتر قرار می گیرد.

سایت گل لیست،یک نیازمندی های اینترنتی است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد.

هیچ موردی وجود ندارد
جهت درج تبلیغات(ویژه) و نام برند شما در بالای این لیست روی لینک « ثبت آگهی ویژه » کلیک نمایید.


عکس چاپ لیبل یا برچسب
در مورد این صفحه از سایت گل لیست:

در این صفحه از سایت گل لیست می توانید لیست کامل مراکز و شرکت های چاپ لیبل ایرانی و خارجی، پرینت روی لیبل و انواع برچسب را به همراه شماره تلفن ها و غیره مشاهده نمایید. اگر قصد دارید روی لیبل چیزی چاپ کنید ما در اینجا لیست کاملی از تمامی افراد که این کار را انجام می دهند بصورت کاملا مرتب شده آماده کرده ایم.


لیبل یا برچسب چیست؟
لیبل یک کلمه انگلیسی است که بصورت lable نوشته می شود. این کلمه در زبان فارسی جا افتاده است. معنای فارسی کلمه انگلیسی لیبل، برچسب می باشد. اگر بخواهیم معنای لیبل یا همان برچسب بگوییم، باید بگوییم لیبل یک چسب یا برچسب ظریفی است که آن را روی کالا می چسپانند. شرکت ها و افراد معمولا مشخصات یک محصول مانند نام، قیمت و غیره را بر روی آن می نویسند.

تاریخچه لیبل یا برچسب
شروع استفاده از لیبل ها بر روی محصولات تقریبا در سال 1930 میلادی برابر با سال 1309 هجری شمسی آغاز شد. امروز کمتر مغازه داری را می بینید که بر روی محصولات خود برچسب قرار می دهد.

انواع لیبل:
لیبل دارای انواع مختفی است که عبارتند از:


لیبل کاغذی یا پیپر لیبل
این نوع لیبل جز متداول ترین نوع لیبل ها هستند.این لیبل ها خود شامل لیبل مات، لیبل گلاسه، لیبل نیمه گلاسه و غیره می باشند.

لیبل بی رنگ و شفاف
این لیبل ها با نام transparent label معروف هستند. یکی از ویژگی های این لیبل ها این است که از هر دوسو قابل دیدن می باشند. معمولا از این نوع لیبل ها بر روی ماشین ها، یا کارت ها استفاده می شود.

لیبل حرارتی یا Thermal lable
این نوع لیبل ها بدون ریبون و به وسیله گرمای هد دستگاه لیبل پرینتر چسپانده می شود. از این نوع لیبل ها معمولا وقتی استفاده می شود که شخصی که لیبل را میچسباند نمی خواهد لیبل طول عمر زیادی داشته باشد. معمولا از این نوع لیبل ها در آزمایشگاه ها استفاده می شود.

لیبل اموال و دارایی ها یا asset label
یکی از محکم ترین نوع لیبل ها همین لیبل های روی اموال می باشد. وقتی این نوع لیبل ها را روی اموال می چسبانید بصورت سالم از روی کالا کنده نمی شود. این نوع لیبل ها برای سطوح چرب مناسب نیست. این نوع لیبل ها را شرکت ها و ادارات برای کدگذاری اموال خود استفاده می کنند.

لیبل متال یا metal label
این نوع لیبل در مقابل شوینده ها جز لیبل های مقاوم می باشد. از این نوع لیبل ها جون در ضدخش و دارای قدرت چسپندگی در سرما و گرمای بالا هستند در وسایل برقی و اتومبیل استفاده می شود.

لیبل پشت متال یا back metal label
بالاترین قدرت چسپندگی را دارد. در وسایلی همانند پارچه، تایر اتومبیل و غیره استفاده می شود. می توان گفت با چسپاندن آن دیگر امکان کندن آن وجود ندارد.

لیبل وید یا void label
این نوع از برچسب یا لیبل در برابر کش آمدن و گرما تا 80 درجه را دارد.

لیبل سکوریتی یا security label
از این نوع برجسپ هم برای اموال استفاده می شود و هم برای گارانتی. در صورتی که شخصی بخواهد آن را بردارد لیبل مثل گچ پاشیده می شود.

لیبل پی وی سی یا pvc label
این نوع لیبل دارای 2 نوع مات و براق می باشد. این لیبل برای عوامل طبیعی همانند تابش آفتاب یا باد و باران خوب است.در لوازم برقی و اتومبیل کاربرد دارد.

لیبل تایوک یا tywac label
این نوع لیبل از الیاف فشرده شده پارچه ای ساخته می شود.

تگ لیبل یا tag label
این نوع لیبل هم همانند لیبل های امنیتی است ولی در اصل یک نوع لیبل دزد گیر است. این نوع لیبل باعث جلوگیری از خارج نمودن غیرمجاز یک محصول یا شی می شود و دارای سیستمی مغناطیسی می باشد.

شرکت چاپ لیبل چیست؟
به شرکت هایی که به کار چاپ لیبل مشغول هستند، شرکت چاپ لیبل می گویند.

مرکز چاپ لیبل چیست؟
به مرکزی که در آن لیبل چاپ می کنند، مرکز چاپ لیبل می گویند.

تفاوت لیبل با برچسب چیست؟
هردو یکی هستند، برچسب معنای فارسی کلمه انگلیسی لیبل یا همان label می باشد.