تعمیرات چرخ خیاطی

در لیست زیر می توانید تمامی تعمیرکارها،شرکت ها و مراکز تعمیرات چرخ خیاطی به همراه جزییات شماره تماس ها،آدرس ها بصورت مرتب شده در تهران و شهرستان ها را مشاهده نمایید.


  اگر یک آگهی ستاره دار ثبت کنید،آگهی شما بسته به تعداد ستاره در اول این لیست قرار می گیرد.اگر شما هم فروشنده یا ارائه دهنده خدمات هستید از بالای صفحه روی دکمه ثبت آگهی ویژه کلیک نمایید و محصولات خود را در گوگل و سایت گل لیست تبلیغ کنید،هر چه ستاره های بیشتری سفارش دهید آگهی شما در بالاتر قرار می گیرد.

سایت گل لیست،یک نیازمندی های اینترنتی است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد.

هیچ موردی وجود ندارد
جهت درج تبلیغات(ویژه) و نام برند شما در بالای این لیست روی لینک « ثبت آگهی ویژه » کلیک نمایید.


عکس تعمیرات چرخ خیاطی
در مورد این صفحه از سایت گل لیست:

در این صفحه می توانید اسامی تمامی تعمیرکارها و شرکت های تعمیرات چرخ های خیاطی را به همراه هزینه تعمیر و غیره مشاهده نمایید.


تعمیرکار چرخ خیاطی چه کسی می باشد؟

به کسی که بتوان چرخ خیاطی را تعمیر کند، تعمیرکار چرخ خیاطی گفته می شود.

تعمیرات چرخ خیاطی چیست؟
به تعمیر و یا درست نمودن چرخ های خیاطی معیوب و مشکل دار، تعمیرات چرخ خیاطی گفته می شود.

 

تعمیر چرخ خیاطی چیست؟
به تعمیر،درست نمودن،رفع اشکال،رفع عیب و عیب یابی چرخ های خیاطی خانگی با چرخ های خیاطی صنعتی تعمیر چرخ خیاطی گفته می شود. 

 

مرکز تعمیرات چرخ خیاطی به چه جایی گفته می شود؟

به مراکزی در آن انواع چرخ خیاطی تعمیر می شود. مرکز تعمیرات چرخ خیاطی گفته می شود.

 

چرخ خیاطی چیست؟
چرخ خیاطی که در انگلیسی Sewing Machine نوشته می شود به یک نوع ماشین به منظور دوختن پارچه،چرم و سایر وسایل گفته می شود. از چرخ خیاطی برای کاهش دست دوزی استفاده می شود.

 

تاریخچه چرخ خیاطی
اگر بخواهیم تاریخچه چرخ خیاطی را بررسی کنیم باید بگوییم نخستین ماشین چرخ خیاطی توسط شخصی بنام تامیس سنت انگلیسی در سال 1790 میلادی برابر با سال 1169 هجری شمسی اختراع شد. چرخ خیاطی که توط تامیس سنت ساخته شد کارش بیشتر شبیه دوخت زنجیره ای بود. این چرخ خیاطی زیاد کاربردی نداشت و فراگیر نشد تا سال 1830 میلادی برابر با سال 1209 هجری شمسی یک خیاط فرانسوی با نام بارتلمی تیمونیه یک چرخ خیاطی همانند چرخ خیاطی های امروزی ساخت. از این چرخ خیاطی در فرانسه استقبال شد. عده ای از کارگران که این چرخ خیاطی باعث کساد کارشان شد شبانه به مغازه این خیاط ریختند و اختراع او را خراب کردند. پس از این یک مرد دیگر در نیویورک با نام والترهنت یک چرخ خیاطی دیگر ساخت. ولی این شخص هم نتوانست اختراع خود را ثبت کند. تا اینکه یک نفر بنام الیاس هاو ساکت ایالات متحده آمریکا توانست یک چرخ خیاطی اختراع کند. همزمان با این کارآفرین شخصی بنام آیزک سینگر  چرخ خیاطی را اختراع کرد.پس از دعوا بین سینگر و الیاس هاو برای اینکه حق تقدم اختراع متعلق به چه کسی است. بالاخره الیاس هاو برنده ثبت اختراع چرخ خیاطی شد. به همین خاطر الیاس هاو به ازای فروش هر چرخ خیاطی که به بازار می آمد حق امتیاز دریافت می کرد.

 

انواع چرخ خیاطی عبارتند از:
چرخ خیاطی دستی
چرخ خیاطی سنتی
 

انواع برند معروف چرخ خیاطی

ژانومه
کاچیران
جم
مارشال
برادر(برودر)
تویوتا
سینگر
مری فلاور
هسکوارنا
بناف
المپیا
جگوار
ژانینا
ویگورلی