نرم افزار دفترچه تلفن

لیست و قیمت تمامی نرم افزارهای دفترچه تلفن به همراه جزییات اگر به دنبال دانلود و یا خرید یک نرم افزار دفترچه تلفن می گردید حتما این صفحه را مشاهده نمایید لیست کاملی از نرم افزارهای دفترچه تلفن


  اگر یک آگهی ستاره دار ثبت کنید،آگهی شما بسته به تعداد ستاره در اول این لیست قرار می گیرد.اگر شما هم فروشنده یا ارائه دهنده خدمات هستید از بالای صفحه روی دکمه ثبت آگهی ویژه کلیک نمایید و محصولات خود را در گوگل و سایت گل لیست تبلیغ کنید،هر چه ستاره های بیشتری سفارش دهید آگهی شما در بالاتر قرار می گیرد.

سایت گل لیست،یک نیازمندی های اینترنتی است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد.

 09130193010
  نرم افزاردفترچه تلفن سرو به منظور تسهیل امور اشخاص حقیقی و حقوقی سراسر کشور به عنوان صورت مسئله ساخت و تولید نرم افزار دفترچه تلفن سرو در نظر گرفته شده است هدف از تولید نرم افزاردفترچه تلفن سرو ایجاد ابزاری به منظور ساده سازی مدی
  مکان: اصفهان - اصفهان
لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت گل لیست دیده ام و کد «گل لیست734» را اعلام کنید»
جهت درج تبلیغات(ویژه) و نام برند شما در بالای این لیست روی لینک « ثبت آگهی ویژه » کلیک نمایید.


عکس نرم افزار دفترچه تلفن|لیست نرم افزارهای دفترتلفن
در مورد این صفحه از سایت گل لیست:

در این صفحه می توانید لیست و قیمت تمامی نرم افزارهای دفترچه تلفن به همراه جزییات کامل هر یک از دفترتلفن های هوشمند فارسی را مشاهده نمایید. اگر به دنبال دانلود و یا خرید یک نرم افزار دفترچه تلفن می گردید در این صفحه لیستی از نرم افزارهای دفترچه تلفن قرار داده شده است.


نرم افزار دفترچه تلفن
به نرم افزاری که بتواند اطلاعات مشتریان را در خود ذخیره کند و سپس یک سیستم جستجو برای یافتن مخاطباان داشته باشد، نرم افزار دفترچه تلفن گفته می شود.

خرید نرم افزار دفترچه تلفن
به عمل خریدن نرم افزارهای دفترچه تلفن، خرید نرم افزار دفترچه تلفن گفته می شود.

نام های دیگر نرم افزار دفترچه تلفن
نرم افزار دفترچه تلفن نام های دیگری همچون نرم افزار دفترتلفن، نرم افزار مدیریت مخاطبان، نرم افزار phonebook هم گفته می شود.

نرم افزار دفترچه تلفن فارسی
به نرم افزار دفترچه تلفنی که محیط آن فارسی باشد، نرم افزار دفترچه تلفن فارسی گفته می شود.

دانلود نرم افزار دفترچه تلفن فارسی هوشمند
به نرم افزارهایی که دارای امکانات هوشمند باشد و به زبان فارسی باشد، نرم افزار دفترچه تلفن فارسی هوشمند گفته می شود. معمولا این نرم افزارها دارای امکاناتی همانند جستجوی هوشمند، سیستم ارسال پیامک هوشمند و غیره می باشند.

نرم افزار دفترچه تلفن کامپیوتر
به نرم افزارهایی که مربوط به مدیریت دفترچه تلفن باشد و قابل نصب روی کامپیوترها باشد، نرم افزار دفترچه تلفن کامپیوتر گفته می شود.

نرم افزار دفترچه تلفن اندروید
این نوع از نرم افزارها فقط روی دستگاه هایی که سیستم عامل آن ها اندروید باشد، نصب می شوند.

نرم افزار دفترچه تلفن ios
نرم افزار دفترچه تلفن آی او اس به نرم افزاری گفته می شود که بتواند بر روی سیستم عامل ios معمولا گوشی های اپل نصب شود.

نرم افزار دفترچه تلفن تحت شبکه
به نرم افزارهایی گفته می شود که امکان نصب روی محیط شبکه داخلی را داشته باشند، نرم افزار دفترچه تلفن تحت شبکه گفته می شود.

دانلود نرم افزار دفترچه تلفن
به عمل گرفتن برنامه دفترچه تلفن از روی اینترنت، دانلود نرم افزار دفترچه تلفن گفته می شود.

لیست نرم افزارهای دفترچه تلفن
به لیست نرم افزارهای دفترچه تلفن به همراه جزییات، لیست نرم افزارهای دفترچه تلفن گفته می شود.

نرم افزار دفترچه تلفن خوب چیست؟
نرم افزار دفترچه تلفن خوب نرم افزاری است که امکان ثبت آسان اطلاعات مخاطبین را داشته باشد از طرفی امکان جستجوی آسان در ریز اطلاعات مخاطبین را داشته باشد. همچنین امکان پشتیبان گیری و بازیابی اطلاعات را داشته باشد.

بهترین نرم افزار دفترچه تلفن چه ویژگی هایی دارد
بهترین نرم افزار دفترچه تلفن بسته به نیاز شما شناسایی می شود، گاهی یک نرم افزار امکانات فراوانی دارد ولی برای شما کاربردی نیست، باید ابتدا ببینید چه انتظاری از یک نرم افزار دارید و سپس چک کنید ببینید آیا آن نرم افزار امکاناتی که شما لازم دارید را دارد یا خیر. سپس یک نرم افزار دفترچه تلفن خوب را برای خود انتخاب نمایید.

نرم افزار دفترچه تلفن رایگان چیست؟

به نرم افزارهای دفترچه تلفنی که بصورت رایگان ارائه می شوند، نرم افزار دفترچه تلفن رایگان گفته می شود. اگر می خواهید از یک نرم افزار دفترچه تلفن برای کارتان استفاده کنید به هیچ وجه از نرم افزارهای دفترچه تلفن رایگان استفاده نکنید، چون این نرم افزارهای هیچگونه ضمانتی در حفظ اطلاعات شما ندارند