مرکز تایپ تهران و شهرستان ها

لیست قیمت و شماره تلفن های تمامی مراکز تخصصی تایپ فارسی انگیسی عربی بصورت تایپ فوری و تایپ سریع ارزان ترین مراکز انجام تایپ اگر سفارش تایپ دارید حتما این صفحه را مشاهده نمایید تایپ در کمترین زمان ممکن


  اگر یک آگهی ستاره دار ثبت کنید،آگهی شما بسته به تعداد ستاره در اول این لیست قرار می گیرد.اگر شما هم فروشنده یا ارائه دهنده خدمات هستید از بالای صفحه روی دکمه ثبت آگهی ویژه کلیک نمایید و محصولات خود را در گوگل و سایت گل لیست تبلیغ کنید،هر چه ستاره های بیشتری سفارش دهید آگهی شما در بالاتر قرار می گیرد.

سایت گل لیست،یک نیازمندی های اینترنتی است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد.

 09195122839
  کارشناسی ارشد زبان و ادبیات فارسی از دانشگاه تهران سابقه فعالیت در زمینه های:تایپ ، ویراستاری ، تولید محتوا و نگارش متون عمومی در رشته علوم انسانی ، تولید محتوای علمی و آموزشی و اجتماعی و فرهنگی در فضاهای مجازی،تبدیل فایل صوتی به
  مکان: مازندران - آمل
لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت گل لیست دیده ام و کد «گل لیست858» را اعلام کنید»
 02166968301
  ترجمه متون دانشجویی و تخصصی ترجمه متون فارسی به انگلیسی تایپ متون فارسی ساده تایپ فرمول،رسم شکل و نمودار ترجمه مقالات
  مکان: آذربایجان شرقی - آذرشهر
لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت گل لیست دیده ام و کد «گل لیست649» را اعلام کنید»
 09910788601
  تایپ و ساخت پاورپوینت برای سمینارها و کنفرانسها دارای سابقه ندریس زیست و ژنتیک دارای سابقه ترجمه و تالیف کتب دانشگاهی دارای سابقه مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی
  مکان: تهران - تهران
لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت گل لیست دیده ام و کد «گل لیست647» را اعلام کنید»
 09198665190
  تایپ فارسی و انگلیسی در محیط ورد و پاورپوینت تحویل در اسرع وقت مکاتبه در واتس اپ و تلگرام
  مکان: تهران - ورامین
لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت گل لیست دیده ام و کد «گل لیست646» را اعلام کنید»
 09394721181
  ما در دانشگاه هستیم. تمام مراحل از گرفتن تایپ تا ارسال فایل تایپ شده به صورت غیر حضوری انجام میگیرد. قیمت ها هم قیمت انقلاب است. از کلیه صنف ها تایپ گرفته میشود. به تعداد تایپ زیاد ۱۰ درصد تخفیف داده خواهد شد.
  مکان: تهران - تهران
لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت گل لیست دیده ام و کد «گل لیست645» را اعلام کنید»
 09397928578
  تایپ مقالات تحقیقات و کتابها در کمترین زمان ممکن و با به صرفه ترین قیمت
  مکان: تهران - تهران
لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت گل لیست دیده ام و کد «گل لیست644» را اعلام کنید»
 09915700537
  تایپ پروژه وتحقیق درست کردن اکسل پاورپوینت،خدمات انجام تایپ و ترجمهاصفهاناصفهانتایپ پروژه وتحقیقدرست کردناکسلپاورپوینت خدمات تایپ و ترجمه اصفهان اصفهان تایپ کردن تحقیقات وپروژه های شما..انجام تحقیقات مدرسه ای ودرست کردن پاورپوین
  مکان: اصفهان - اصفهان
لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت گل لیست دیده ام و کد «گل لیست643» را اعلام کنید»
 09190435839
  کلیه خدمات تایپ جزوه وکمک درسی با کمترین هزینه بصورت شبانه روزی بابهترین کیفیت ارایه می شود برای کسب اطلاعات بیشتر بامرکزتایپ شبانه روزی نمونه شقایق ایرانیان تماس حاصل نمایید .
  مکان: تهران - تهران
لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت گل لیست دیده ام و کد «گل لیست642» را اعلام کنید»
 09374074853
  تايپ متون فارسي عربي و انگليسي تايپ متون فارسي صفحه‌اي 1000 تومان متون عربي صفحه‌اي 1500 تومان و متون انگليسي صفحه‌اي 2000 تومان تايپ مقاله تحقيق و پايان‌نامه تايپ کتاب صفحه آرايي سفارش تايپ در تمام شهرها پذيرفته شده و پس از انجا
  مکان: تهران - تهران
لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت گل لیست دیده ام و کد «گل لیست641» را اعلام کنید»
 09196478955
  من تایپ در منزل با قیمت مناسب با برنامه ورد می کنم تایپ فارسی: صفحه ای 400 تومان تایپ انگلیسی: صفحه ای 500 تومان تایپ عربی: صفحه ای 600 تومان فرمول نویسی در محیط ورد: 600 تومان نمودار: کوچیک 800 تومان متوسط 1000 تومان بزرگش 2000
  مکان: تهران - تهران
لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت گل لیست دیده ام و کد «گل لیست640» را اعلام کنید»
جهت درج تبلیغات(ویژه) و نام برند شما در بالای این لیست روی لینک « ثبت آگهی ویژه » کلیک نمایید.


عکس انجام تایپ در مرکز تایپ تهران و شهرستان ها|تایپ ارزان|فارسی انگلیسی عربی
در مورد این صفحه از سایت گل لیست:

در این صفحه می توانید لیست از مراکز تخصصی تایپ و افرادی که می توانند تایپ را با قیمت مناسب انجام دهند را مشاهده می نمایید اگر به دنبال تایپیست جهت سفارش تایپ می گردید در بالا لیستی از مراکز مشخص شده است.


تایپ چیست؟
استفاده از صفحه کلید کامپیوتر و یا صفحه کلید گوشی های تلفن همراه و نوشتن کلمات و جمله ها به این وسیله برای ثبت در حافظه کامپیوتر را تایپ می گویند.

تایپ کامپیوتری چیست؟
تایپ کامپیوتری به نوشتن و وارد نمودن و ثبت کلمات و جملات از طریق صفحه کلید کامپیوتر به جهت ثبت و یا استفده های دیگر در کامپیوتر است.

تایپیست یعنی چه؟
به شخصی که اقدام به تایپ کتاب، جزوه، یا به طور کلی هر گونه تایپی از طریق کامپیوتر انجام می دهد تایپیست می گویند.

تایپ یعنی چه؟
به ثبت کلمات، جملات، کتاب یا جزوه یا هر چیز دیگری که از طریق صفحه کلید کامپیوتر نوشته می شود را تایپ می گویند.

انجام تایپ چیست؟
به نوشتن واژه ها و کلمات و جملات توسط شخص تایپیست از طریق کامپیوتر شخصا یا برای دیگری مجانی یا ذر ازای دریافت پول انجام تایپ می گویند.

سفارش تایپ چیست؟
هر زمان ما مطلب، کتاب یا جزوات و یا تحقیق خاصی داریم که نیاز دارد بطور کلی در کامپیوتر ثبت و چاپ گردد، به این سبب باید به شخص تایپیست سفارش داده شود.

مرکز تخصصی تایپ چیست؟
گاهی برای انجام هر چه بهتر تایپ ها و سفارشات تایپ با توجه به میزان و تعداد صفحات آن و انجام سریع این تایپ می توان به راکز تخصصی تایپ مراجعه کرد تابتوان با سرعت و دقت بیشتری تایپ مورد نظر خود را  انجام دهید.

انجام تایپ ده انگشتی
تایپ ده انگشتی روشی است که در آن بدون نیاز به نگاه کردن به صفحه کلید کامپیوتر و با استفاده از ده انگشت خود با سرعت تایپی بیش از 5 برابر افراد عادی حدودا 180 حرف در دقیقه ثبت گردد.

تایپ ارزان چیست؟
تایپ ارزان شیوه ایی از تایپ است که هر فردی نیاز به استفاده از آن را داشته باشد با تحویل کتاب یا نوشته های خود به شخص تایپیست، هماهنگی و در نهایت عقد قرارداد با قیمتی ارزان تایپ شخص متقاضی انجام  گردد.

تایپ با کمترین قیمت چیست؟
هزینه انجام خدمات تایپ بسته به تعداد صفحات مطلب یا کتاب یا جزوه محاسبه می گردد هزینه انجام تایپ بسته به تعداد صفحات متفاوت است اما شخص تایپیست می تواند انجام تایپ را با کمترین قیمت و هزینه که  مورد توافق هر دو نفر باشد انجام دهد.

پذیرش تایپ چیست؟
شرکت یا مرکز انجام خدمات تایپ برای تایپی که برای شخص مراجعه کننده بنا دارد انجام دهد ابتدا شخص تایپیست باید موضوعی را که باید تایپ شود پذیرش نماید.

انجام تایپ انگلیسی
انجام تایپ به زبانهای مختلف و متفاوتی ممکن است از این تایپ ها، تایپ به زبان انگلیسی است همچنین است  که تسلط تایپیست بر روی کلمات از لحاظ لغوی نیز شرط مهمی به شمار می رود

انجام تایپ فارسی
برای انجام تایپ به زبان فارسی به سادگی و با استفاده از صفحه کلید کامپیوتر انجام می شود و برای آن کافی است شخص مراجعه کننده مطالبی را که باید تایپ شوند را در اختیار تایپیست قرار دهد.

انجام تایپ عربی
انجام تایپ عربی نیز از دیگر زبانهای رایج تایپ است و شخصی که قصد تایپ مطلبش را دارد پس از مراجعه به شخص تایپیست می تواند از او تقاضای تایپ آن را نماید.

تایپ در منزل
بعضی از تایپیست ها برای یجاد اشتغال و با استفاده از حداکثر توان و کاربری خود اقدام به انجام تایپ در منزل می نماید، به این انجام خدمات تایپ در منزل می گویند.

دریافت سفارش تایپ
برای دریافت سفارش تایپ راه ها و روش های متفاوتی وجود دارد یکی از آنها ثبت آگهی در سایت گل لیست است تا برای تمام مراجعین این امکان فراهم شود با مشاهده آگهی به سرعت سفارشات تایپ دریافت نماید.


چگونه سفارش تایپ بگیریم
برای اینکه سفارش تایپ بطور زیاد و در مدت زمان کم بگیریم می توانیم در وب سایت گل لیست تبلیغات خود را ثبت و درج نماییم.


دستمزد تایپ در منزل
دستمزد تایپ در منزل دقیقا مشابه دستمزد تایپ در مراکز تایپ است اما شخص تایپیست می تواند هزینه ایی کمتر یا متفاوت دریافت نماید.


لیست تایپیست ها
با توجه به تعداد بالای تایپیست ها و نا ممکن بودن در جهت شناسایی تمام آنها به این سبب است که اسامی و نشانی تایپیست ها در قالب لیست در آمده تا تمام کاربران با سادگی بیشتری بتوانند به این مشخصات  دسترسی پیدا کنند.


انجام تایپ فوری
بعضی از مراکز تایپ با توجه به استفاده از تایپیست هایی که با سرعت بیشتری نسبت به سایرین خدمات تایپ را انجام می دهند به کار گیری می نمایند و بر  فرض کسی که با این چنین سرعتی می تواند این تایپ را  انجام دهد تایپ فوری خواهد بود.


انجام تایپ سریع
انجام تایپ سریع پس از تایپ فوری قرار دارد و در این نوع تایپ نیز شخص تایپیست با سرعت خدمات تایپی شما را انجام خواهد داد.


انجام تایپ در تهران
در تهران اشخاص زیادی اقدام به ارائه خدمات تایپ می نمایند که چه در قالب مراکز تایپ و یا تایپ خانگی و سایر موارد در تهران خدمات ارائه می نمایند.


انجام تایپ در اصفهان
افرادی که به عنوان تایپیست در اصفهان فعالی دارند می توانند از طریق انتشار آگهی در سایت گل لیست مشخصات خود را به نمایش تمام کار بران در بیاورند.


انجام تایپ در مشهد
در مشهد نیز افراد تایپیست می توانند آگهی های خود را منتشر نمایند تا اشخاصی که نیاز به این خدمات دارند پس از مشاهده این آگهی ها به شما رجوع نمایند.


انجام تایپ در تبریز
در تبریز تایپیست هایی هستند که می توانند با استفاده از تایپ سریع و فوری و با تایپ ده انگشتی می تواند خدمات تایپ را انجام دهند.