خیاطی های تهران و شهرستان ها

لیست و شماره تلفن های تمامی خیاطی های تهران و شهرستان ها با قیمت مناسب خیاطی مانتو خیاطی لباس عروس خیاطی لباس مجلسی خیاطی مردانه خیاطی زنانه و کلیه امور مربوط به خیاطی اگر به دنبال خیاطی میگردید حتما این صفحه را مشاهده نمایدی.


  اگر یک آگهی ستاره دار ثبت کنید،آگهی شما بسته به تعداد ستاره در اول این لیست قرار می گیرد.اگر شما هم فروشنده یا ارائه دهنده خدمات هستید از بالای صفحه روی دکمه ثبت آگهی ویژه کلیک نمایید و محصولات خود را در گوگل و سایت گل لیست تبلیغ کنید،هر چه ستاره های بیشتری سفارش دهید آگهی شما در بالاتر قرار می گیرد.

سایت گل لیست،یک نیازمندی های اینترنتی است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد.

هیچ موردی وجود ندارد
جهت درج تبلیغات(ویژه) و نام برند شما در بالای این لیست روی لینک « ثبت آگهی ویژه » کلیک نمایید.


عکس خیاطی های تهران و شهرستان ها
در مورد این صفحه از سایت گل لیست:

در این صفحه می توانید لیست کاملی از خیاطی های تهران و شهرستان هایی همانند خیاطی اصفهان خیاطی شیراز خیاطی تبریز خیاطی مشهد و غیره را با جزییات مشاهده نمایید.


خیاط کیست؟
خیاط شخصی است که لباس را بطور حرفه ای بصورت انواع مدل لباس می سازد ، تعمیر یا تغییر می دهد.

خیاطی چیست؟
خیاطی به مرکزی گفته می شود که در آن به کار دوخت لباس مشغول هستند خیاطی گفته می شود. یا به عبارت دیگر به مشاغلی که به کار دوزندگی پارچه مشغول هستند خیاطی گفته می شود.

تاریخچه خیاطی
 در زمان گذشته پارچه را مستقیما روی اندام افراد قرار میدادن و به مدل دلخواه در می آوردند و با کوک و سنجاق زده ثابت نگه میداشتن سپس دوخت را انجام می دادند.یا روش های دیگری مثل خیاطی بدون الگو  لباس را برش میزدند با پیشرفت علم متدهای مختلف متد گرولاین، متد فرانسوی، متد ژاپن، متد متریک متد مولر آلمانیف بوجود آمد.این متدها با اندازه گیری و خطوط بدن الگو سازی و برش  دار بودند.

کارهای خیاطی چیست؟
خیاطی هنر و فن بی نظیری است که بر اساس سفارشات مشتریان به دوخت انواع لباس، پرده و  می پردازد. برخی از خیاط ها به صورت فردی یا تک دوزی و برخی در کارگاه های خیاطی یا شرکت های تولید لباس،  همراه گروهی و به صورت سری دوزی به فعالیت مشغولند.

خیاطی آنلاین چیست؟
خیاطی آنلاین بر خلاف خیاطی سنتی نیاز به مراجعه حضوری ندارد و سفارش مشتریان به صورت آنلاین در هر مکانی که هستند از طریق سایت یا اپلیکشن های خیاطی پذیرفته می شود.

خیاطی زنانه چیست؟
خیاطی زنانه در دو بخش نازک دوزی و ضخیم دوزی، لباس شب و لباس عروس می باشد .

خیاطی مردانه چیست؟
خیاطی مردانه یا مردانه دوزی شامل پیراهن مردانه ، انواع کت و شلوار، لباس و پالتو های زمستانی می باشد.

خیاطی مانتو چیست؟
خیاطی مانتو یا مانتو دوز به دوخت انواع مانتو  اجتماعی، مانتو اداری یا مانتو مشاغل، مانتو مجلسی، مانتو فانتزی و مانتو اسپرت  به صورت تکدوزی و سری دوزی گفته می شود.

خیاطی مبتدی چیست؟
خیاطی مبتدی به آموزش هایی گفته می شود که ویژه افرادی که دارای اطلاعات زیادی در مورد خیاطی نیستند و مهارت کمی دارند و این افراد نیاز به تجربه و تمرین زیادی دارند.

خیاطی از ابتدا چیست؟
 به دورهای مقدماتی که در این دوره‌ها دوخت مدل‌های مختلف مانند انواع یقه، انواع آستین، انواع جیب و  انواع دامن ها بخصوص دامن کلوش و غیره آموزش داده ‌می‌شود خیاطی از ابتدا گفته می شود.

خیاطی های تهران
به خیاطی های سنتی و آنلاین در تهران خیاطی های تهران گفته می شود.

خیاطی های اصفهان
خیاطی های موجود در اصفهان که به خدمات دوخت و دوز می پردازند خیاطی اصفهان گفته می شود.

خیاطی های تبریز
به تمامی خیاطی هایی که امور طراحی ، دوخت و تعیرات مشتریان را انجام می دهند خیاطی تبریز گفته می شود.

خیاطی های مشهد
خیاطی مشهد به لیست خیاطی هایی که به تعمیر و تغییر و دوخت انواع لباس می پردازند .

خیاطی غرب تهران
به دوزنده های سنتی و آنلاین در غرب تهران خیاطی های غرب تهران گفته می شود.

خیاطی شرق تهران
به تمامی خیاط خانه های پرده دوز، لباس مردانه، لباس عروس ، لباس مجلسی، لباس بچگانه موجود در شرق تهران خیاطی های شرق تهران گفته می شود

خیاطی شمال تهران
به دوزنده های ماهر شمال تهران که از انواع پارچه خام پوشاک تهیه می کند خیاط خانه های شمال تهران گفته می شود.

لیست بهترین خیاطی های تهران
به لیستی که در آن بهترین خیاطی های تهران معرفی شده باشد به همراه شماره تلفن قرار داده شده باشد، لیست بهترین خیاطی های تهران گفته می شود.

سایت های خیاطی
سایت های خیاطی به سایت هایی گفته می شود که مشتری از مجموعه پارچه موجود انتخاب می کند و طراحی و دوخت را به صورت اینترنتی سفارش می دهد.