مرکز مشاوره

لیست و شماره تلفن تمامی مراکز مشاوره و مرکزهای مشاوره تهران و شهرستان ها اگر به دنبال مشاوره رایگان ویژه بصورت تلفنی و حضوری هستید حتما این صفحه را مشاهده نمایید.


  اگر یک آگهی ستاره دار ثبت کنید،آگهی شما بسته به تعداد ستاره در اول این لیست قرار می گیرد.اگر شما هم فروشنده یا ارائه دهنده خدمات هستید از بالای صفحه روی دکمه ثبت آگهی ویژه کلیک نمایید و محصولات خود را در گوگل و سایت گل لیست تبلیغ کنید،هر چه ستاره های بیشتری سفارش دهید آگهی شما در بالاتر قرار می گیرد.

سایت گل لیست،یک نیازمندی های اینترنتی است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد.

 09210705856
  بیشترین آمار قبولي در سه سال گذشته (بیش از ١٥٠ دانش آموخته) ٤١ پذیرفته شده در رشته پزشكي و ٥٧ رتبه برتر در سال ١۳۹٨ و 21 رتبه زیر 300 و بیش از 40 رتبه برتر در سال 1399
  مکان: مازندران - ساری
لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت گل لیست دیده ام و کد «گل لیست1117» را اعلام کنید»
 09216985269 _ 01342522565
  مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی پیک آرامش ارایه خدمات مشاوره فردی زوج خانواده افسردگی اضطراب وسواس مشاوره قبل از ازدواج زوج درمانی طلاق اعتیاد مشاوره کودک و نوجوان فرزندپروری مشاور فاطمه پورصادق ادرس لنگرود. خ امام. روبروی بانک تج
  مکان: گیلان - لنگرود
لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت گل لیست دیده ام و کد «گل لیست533» را اعلام کنید»
 09128391043
  دكتر فروغ طاهرسلطاني متخصص روانشناسي رتبه ٢ كنكور دكتراي تخصصي مشاوره تلفني و حضوري در كليه روزهاي هفته از ٨ صبح تا ٨ شب و جمعه ها با تعيين وقت قبلي تلفن وقت دهي 09128391043 88017725 سوابق تحصیلی و حرفه‌ای دکترای تخصصی روانشناسي
  مکان: تهران - تهران
لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت گل لیست دیده ام و کد «گل لیست532» را اعلام کنید»
 09382508782
  مرکز مشاوره تخصصی برای اولین بار در ارومیه با کادر مجرب
  مکان: آذربایجان غربی - ارومیه
لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت گل لیست دیده ام و کد «گل لیست531» را اعلام کنید»
 09128391043-
  دكتر فروغ طاهرسلطاني متخصص روانشناسي رتبه ٢ كنكور دكتراي تخصصي مشاوره تلفني و حضوري در كليه روزهاي هفته از ٨ صبح تا ٨ شب و جمعه ها با تعيين وقت قبلي تلفن وقت دهي 09128391043 88017725 مشاوره پیش از ازدواج فردی خانواده زناشویی فرا
  مکان: تهران - تهران
لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت گل لیست دیده ام و کد «گل لیست529» را اعلام کنید»
 ۰۹۱۹۷۱۰۹۰۳۶
  خدمات روانشناختی اضطراب وسواس کودک و نوجوان خانواده استعدادیابی ازدواج
  مکان: تهران - شهریار
لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت گل لیست دیده ام و کد «گل لیست528» را اعلام کنید»
 09125443610- 02144050771
  مرکز مشاوره بزرگمهر باکادری مجرب از روانشناسان عضو هئیت علمی دانشگاه خدمات زیر را به شماارائه میدهد خانواده درمانی مشاوره ازدواج اختلالات کودکان ونوجوانان تشکیل کارگاههای تخصصی روانشناسی اجرای ازمونهای هوشی وشخصیتی درمان اختلالات
  مکان: تهران - تهران
لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت گل لیست دیده ام و کد «گل لیست527» را اعلام کنید»
 02144129920-
  مرکز مشاوره دنیا رضایی عضویت سازمان نظام روانشناسی و دارای پروانه اشتغال از سازمان نظام روانشناسی به شماره ۳۸۳۷ اهمالکاری دلایلی دارد که شناسایی آن ها به ما کمک می کند با اهمالکاری مبارزه کنیم. یکی از دلایل عقب انداختن کارها احسا
  مکان: تهران - تهران
لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت گل لیست دیده ام و کد «گل لیست526» را اعلام کنید»
 09398618162
  با عرض سلام و ادب زندگی توام با لذت حق شماست سمیرا درویشی کارشناس ارشد روانشناس بالینی مشاوره حل تعارضات زناشویی و زوج درمانی مشاوره پیش از ازدواج مشاوره فردی افسردگی اضطراب شکست عاطفی ) آموزش مهارت های زندگی
  مکان: تهران - تهران
لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت گل لیست دیده ام و کد «گل لیست525» را اعلام کنید»
 03136293023
  مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی توحید بزرگترین گروه خدمات مشاوره ای و روانشناسی در استان اصفهان دارای مجوز رسمی از سازمان نظام روانشناسی و مشاوره ارائه خدمات تخصصی روانشناسی در زمینه های . مشاوره قبل از ازدواج . بهبود روابط خانواد
  مکان: اصفهان - اصفهان
لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت گل لیست دیده ام و کد «گل لیست524» را اعلام کنید»
جهت درج تبلیغات(ویژه) و نام برند شما در بالای این لیست روی لینک « ثبت آگهی ویژه » کلیک نمایید.


عکس مرکز مشاوره
در مورد این صفحه از سایت گل لیست:

در این صفحه می توانید لیست و شماره تلفن تمامی مراکز مشاوره تلفنی و حضوری را مشاهده نمایید. اگر به کار مشاوره مشغول هستید می توانید مشخصات خود را در این صفحه درج نمایید.


مرکز مشاوره چیست؟
مرکز مشاوره متشکل از یک یا چند نفر مشاور است که در آن شخص مشاور به عنوان یک انسان و واسطه می کوشد با درک طرف مقابل شخص تحت مشاوره را به جهت انجام فعالیتی خاص در هر زمینه ایی آماده نماید، انجام اکثر مشاوره ها بیشتر در زمینه ازدواج و طلاق و یا مشاوره تحصیلی یا مشاوره تغذیه است.

مشاوره خانواده چیست؟
مشاور خانواده شخصی آگاه و تحصیلکرده است و متخصص در امور خانواده که پس از گفت و گو با شخصی که قصد مشاوره را دارد به عنوان یاری گر و تسهیل کننده وبا شناسایی و ریشه یابی مشکلات افراد خانواده و ارائه راهکارهای بازگشت شخص به مسیر زندگی ایده آل با انجام و اجرای راهکارهای علمی است.

مشاوره روانشناسی چیست؟
مشاوره روانشناسی علمی است که به برسی شیوره رفتار و افکارشخص می پردازد. با توجه به اینکه گاهی اتفاقاتی برای شخصی در زنگی او حادث می شود که به تنهایی امکان عبور از آنها را ندارد و به کمک شخص روانشناس برای حل مشکل خود نیاز پیدا می کند.

مشاوره ازدواج چیست؟
مشاوره ازدواج برای همسان گزینی زوج مناسب است یعنی در واقع مشاوره ازدواج نوعی روان درمانی است که برای ازدواج به زوجین کمک می کند، این نوع مشاوره به زن و مرد کمک می کند تا با بررسی ضعف های زوجین و کمک به رفع آنها روابطی مستحکم تر در زندگی خود داشته باشند.

کلینیک مرکز مشاوره چیست؟
کلینیک مرکز مشاوره محلی است که دو یا چند روان شناس در آنجا فعالیت دارند و به بررسی مسائل مراجعین و انجام مشاوره در زمینه های مورد تخصص خود و مورد نیاز شخص مراجعه کننده می نماییند.

لیست بهترین مراکز مشاوره چیست؟
با توجه به گستره و تعدد مراکز مشاوره و برای جلوگیری از به هم ریختگی اسامی و مشخصات آنها به این سبب است که سایت گل لیست اقدام به ارائه اسامی و مشخصات مراکز مشاوره طی لیست هایی نموده است.

لیست بهترین مراکز مشاوره تهران چیست؟
از آنجایی که مراکز مشاوره های زیادی در شهر تهران هستند و برای اطلاع درست کاربران اینترنتی نسبت به مشخصات آنها بهتر است که بطور لیست و با درج مشخصات کامل آنها در معرض دید قرار بگیرد.

لیست مرکزهای مشاوره
برای مشاهده لیست های مراکز مشاوره می توان با جستجویی در اینترنت و یا مشاهده وب سایت گل لیست نسبت به مشخصات و اطلاعات تمام مراکز مشاوره اطلاع کسب نمود.

مرکز خدمات روانشناسی چیست؟
گاهی اوقات موضوعاتی به وجود می آیند که هر شخصی به تنهایی قادر به رفع آنها نیست و برای برطرف نمودن آنها می باید از فکر شخص دیگری نیز استفاده کند به این سبب است می توان ازخدمات مراکز مشاوره بهره برد.

انواع مشاوره چیست؟
انجام مشاوره شاخه های مختلفی دارد که در اینجا به چند موضوع آن پرداخته می شود، مشاوره تحصیلی، مشاوره شغلی، مشاوره سازشی یا شخصیتی، مشاوره ازدواج، مشاوره اجتماعی یا مشاوره های تخصصی مانند مشاوره حقوقی و مشاوره پزشکی و....

مشاوره تحصیلی چیست؟
با توجه به اهمیت تحصیلات و نیاز به بهترین انتخاب با توجه به اینکه آینده شغلی هر شخص در گرو انتخاب مناسبترین شرایط تحصیلی شخص است لذا می توان از مشاور تحصیلی برای انتخاب بهترین و مناسب ترین روش تحصیل استفاده کرد.

مرکز مشاوره تلفنی چیست؟
برخی از مراکز مشاوره علاوه بر انجام مشاوره های حضوری اقدام به انجام مشاوره بطور تلفنی نیز می نمایند و تا جایی که ممکن است از طریق برقراری ارتباط تلفنی به رفع مشکلات متقاضیان مشاوره کمک می نمایند.

مرکز مشاوره رایگان چیست؟
برخی از مراکز مشاوره در روزهای بخصوصی از هفته یا ماه اقدام به مشاوره دادن بطور رایگان به افراد می نمایند.

مرکز مشاوره تهران چیست؟
مراکز مشاوره ایی که در تهران اقدام به فعالیت می کنند و در تمام موارد و موضوعات از قبیل انواع مشاوره و حتی مشاوره تلفنی یا مشاوره رایگان را انجام می دهند مراکز مشاوره تهران هستند.