اتوبارها

لیست و شماره تلفن های تمامی اتوبارها به همراه جزییات قیمت و تعرفه خدمات لیست کامل اتوبارهای تهران و شهرستان ها اگر به اتوبار نیاز دارید می توانید در این لیست مشاهده نمایید


  اگر یک آگهی ستاره دار ثبت کنید،آگهی شما بسته به تعداد ستاره در اول این لیست قرار می گیرد.اگر شما هم فروشنده یا ارائه دهنده خدمات هستید از بالای صفحه روی دکمه ثبت آگهی ویژه کلیک نمایید و محصولات خود را در گوگل و سایت گل لیست تبلیغ کنید،هر چه ستاره های بیشتری سفارش دهید آگهی شما در بالاتر قرار می گیرد.

سایت گل لیست،یک نیازمندی های اینترنتی است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد.

 09910888344 - 09189818361
  حمل تمام اساسیه منزل ادارات ومجتمعات بسته بندی حرفه ای به سبک کشورهای اروپایی حمل با ماشین های ایسوزو هیوندا خاور وانت نیسان وانت پیکان آرامش حمل بارتون را به ما تجربه کنید
  مکان: تهران - تهران
لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت گل لیست دیده ام و کد «گل لیست914» را اعلام کنید»
 09197220984_02133712149
  بزرگترین باربری در سطح تهران و شهرستان با کارگرانی ورزیده و خوش اخلاق @متخصص در جابجایی مبلمان ساید،تردمیل،گاوصندوق و..... تلفن هماهنگی:۰۹۱۹۷۲۲۱۰۵۴ ۰۲۱۳۳۷۱۲۱۴۹
  مکان: تهران - تهران
لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت گل لیست دیده ام و کد «گل لیست449» را اعلام کنید»
 09104536229 # 09903381050
  مطمئمن ترین شرکت حمل و نقل اثاثیه منزل درسریعترین زمان ممکن شــهــروشــهــرســتـان هـدف مــا جــلــب رضایت مــشــتری کارگر خالی را از مــا بخـ
  مکان: تهران - اسلامشهر
لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت گل لیست دیده ام و کد «گل لیست448» را اعلام کنید»
 09142223373
  ↙در نظر داشته باشید به توافقی که در تماس تلفنی با شما عزیزان حاصل میشود کاملا پایبندیم دبه کردن ودو حرفی در کار ما بی معناست پوشش سراسری تمامی محلات وشهرکهای تبریز خدمات حمل اثاثیه مبلمان اداری؛خانـگی شرکت ها کارخانجات لوازم لوکس
  مکان: آذربایجان شرقی - تبریز
لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت گل لیست دیده ام و کد «گل لیست447» را اعلام کنید»
 09192407016
  حمل و نقل اثاثیه منزل و اداره جات و غیره با کادر مجرب شبانه روزی در خدمت شماست خاور نیسان وانت بار با کارگران جوان دوره دیده و خوش اخلاق با بسته بندی حرفه ای
  مکان: تهران - رباط کریم
لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت گل لیست دیده ام و کد «گل لیست446» را اعلام کنید»
  ۰۹۱۲۸۹۵۱۹۰۲ – ۰۹۱۲۹۶۲۴۲۰۵
  باربری خورشید تهران آماده ارائه کلیه خدمات باربری و اسباب کشی با کادر و پرسنلی حرفه ای مجرب و خوش خلق می باشد. درصورتی که به وانت بار در محدوده نیاز دارید یا اگر قصد حمل بار به شهرستان را دارید و یا اگر به دنبال باربری حرفه ای و
  مکان: تهران - تهران
لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت گل لیست دیده ام و کد «گل لیست445» را اعلام کنید»
 02188561097
  شما با خیال راحت تمام اسباب و وسایلتان را به تمیزبار بسپارید
  مکان: تهران - تهران
لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت گل لیست دیده ام و کد «گل لیست442» را اعلام کنید»
 09104536226-
  مؤسسه حمل‌ونقل اثاثیه منزل با این شماره تماس بگیرید شــهــروشــهــرســتـان خاور بزرگ نیسان وانت هـدف مــا جــلــب رضایت مــشــتری کارگر خالی را از مــا بخــواهـــید ماشین خالی را از مــا بخــوا
  مکان: تهران - رباط کریم
لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت گل لیست دیده ام و کد «گل لیست441» را اعلام کنید»
 09195925282
  سرویس دهی به تمام نقاط حتی ایام تعطیل ۲۴ ساعته باقیمت مناسب وتوافقی بامجوزرسمی با کادری مجرب باچیدمان عالی مبلمان اثاثیه منزل و کالای شما بدون هیچ گونه خط وخش و شکستگی با پتو.تسمه .طناب .ضربه گیر.چادر باحواله بار معتبر.کدثبت اقتص
  مکان: البرز - هشتگرد
لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت گل لیست دیده ام و کد «گل لیست440» را اعلام کنید»
 09376169363
  حمل کالا شهر شهرستان شبانه روزی
  مکان: تهران - تهران
لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت گل لیست دیده ام و کد «گل لیست439» را اعلام کنید»
جهت درج تبلیغات(ویژه) و نام برند شما در بالای این لیست روی لینک « ثبت آگهی ویژه » کلیک نمایید.


عکس اتوبارها
در مورد این صفحه از سایت گل لیست:

در این صفحه از سایت گل لیست می توانید لیست و شماره تلفن های تمامی اتوبارها به همراه جزییات قیمت و تعرفه را مشاهده نمایید. اگر به یک اتوبار نیاز دارید می توانید در این لیست مشاهده نمایید. در این صفحه فهرستی از شرکت های اتوبار آماده شده است.


اتوبار چیست؟
به طور معمول کلمه اتو بار به معنای جابجایی وسایل و حمل آن از طریق زمینی انجام می شود.


کاراتوبارها چیست؟
بطور کلی از کلمه اتوبار اکثرا برای شرکت‌هایی با فعالیت در زمینه حمل و جابجایی وسایل منزل و یا اداره و حتی سطوح مختلف بسته‌بندی استفاده می‌شود.


شرکت های اتوبار ایران
شرکت های اتوبار امروزه شرکتهای باربری بسیاری در ایران فعالیت می کنند که به آنها اتوبار گفته می شود. اصلی ترین کاری که این شرکت ها انجام می دهند، جابجایی هر نوع باری از یک نقطه به جایی دیگر است.


لیست شرکت های اتوبار
با توجه به تعداد زیاد شرکتهای اتوبار سایت گل لیست اقدام به ثبت نام و درج و انتشار آگهی شرکت های اتوبار می نماید تا به این ترتیب کاربران اینترنتی امکان دسترسی به این لیستها داشته باشند.


لیست بهترین شرکت های اتوبار
لیست بهترین شرکتهای اتوبار پس از ثبت نام تمام شرکتها و با تایید نظر کارشناسان سایت گل لیست در معرض دید تمام کاربران اینترنتی برای رفع نیازهای آنها در کمترین زمان و کمترین  صرف هزینه و وقت به نظر شما می رسد.


خدمات اتوبارها
خدمات اتوبار بسته به نیاز و تقاضای شما جابجا نمودن تمام وسایل شما با بهینه ترین قیمت و هزینه و در سریع ترین زمان ممکن خواهد بود. اتوبارها بسته به مسافت جابجایی و مورد نیاز شما از هر وسیله ایی جهت جابجایی این وسایل می توانند استفاده نمایند.


لیست شرکت های اتوبار تهران
با توجه به گسترده بودن شهر تهران و اینکه برای جابجا نمودن وسایل از هر نقطه به نقطه دیگر بهتر است از اتوبار همان منطقه برای کمتر نمودن هزینه ها استفاده نماییم به این سبب از لیست قرار گرفته در سایت گل لیست برای کم کردن هزینه های خود استفاده می نماییم.


لیست شرکت های اتوبار اصفهان
اسامی شرکتهایی که در لیست شرکت های اتوبار اصفهان قرار دارد موجب می گردد تا به راحت ترین شیوه ممکن و کاملا با سرعت همچنین بدون صرف هزینه می توانید به خدمات اتوبار دسترسی پیدا کنید.


لیست شرکت های اتوبار شیراز
لیست شرکت های اتوبار شیراز برگرفته از اظهار و اعلام شرکتهایی خواهد بود که در شهر شیراز اقدام به جابجایی لوازم از نقطه ایی به نقطه دیگر می نمایند و در سایت گل لیست نیز ثبت نام به عمل آورده اند.


لیست شرکت های اتوبار مشهد
در مشهد نیز شرکتهای اتو بار زیادی در حال فعالیت هستند این شرکتها پس از تماس تلفنی یا مراجعه حضوری شما و اعلام مبدا و مقصد خود به محل مورد نظر شما مراجعه و خدمات مورد نیاز شما را انجام می دهند.


تلفن شرکت های اتوبار
در هر آگهی که از طرف شرکتهای اتو بار ثبت و درج می شود شخص آگهی دهنده که عموما بعنوان مدیر یا یکی از اعضای شرکت است تلفن تماس خود را نیز در آگهی قرار خواهد داد که با مراجعه به این آگهی ها می توانید نسبت به شماره تلفن آن مطلع شوند.


اتوبار ارزان
شرکتهای اتوباری در هر شهری هستند که دریافت هزینه های خود را با در نظر گرفتن شرایط شخص متقاضی حمل و نقل لوازم و با تعرفه های مشخص شده انجام می دهند که به طبع موجب کمتر شدن هزینه های ایجاد شده بر هر شخص می شود.


تعرفه اتوبارها
تعرفه اتوبارها در هر شهر متفاوت است اما به طور معمول انحام خدمات باربری ها در ابتدا 3 ساعت محاسبه وپس از آن هزینه ایی روی آن اضافه می شود.
 
قیمت اتوبارها
قیمت اتوبارها بنا بر نرخ اعلام شده از طرف اتحادیه متناسب با انجام حمل و نقل تعیین می گردد که البته در هر شهر قیمتی متفاوت دارد و برای اطلاع از این قیمتها می توان یا با اتحادیه تماس حاصل نمود و یا اینکه از طریق تماس تلفنی با شرکت اتوبار نسبت به قیمت آن اطلاع پیدا کنید.