وکیل های خوب در تهران و شهرستان وکیل طلاق کیفری

لیست و شماره تلفن تمامی وکیل های خوب در تهران و شهرستان وکیل برای طلاق وکیل برای مهریه وکیل کیفری وکیل برای ارث وکیل شرکت وکیل پزشکی وکیل نفقه وکیل مهاجرت وکیل قتل لیست بهترین وکیل های ایران


  اگر یک آگهی ستاره دار ثبت کنید،آگهی شما بسته به تعداد ستاره در اول این لیست قرار می گیرد.اگر شما هم فروشنده یا ارائه دهنده خدمات هستید از بالای صفحه روی دکمه ثبت آگهی ویژه کلیک نمایید و محصولات خود را در گوگل و سایت گل لیست تبلیغ کنید،هر چه ستاره های بیشتری سفارش دهید آگهی شما در بالاتر قرار می گیرد.

سایت گل لیست،یک نیازمندی های اینترنتی است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد.

 09107847507
  حل و فصل پرونده های مالیاتی با حداقل مالیات مشاوره جهت ثبت اطلاعات مالی و ارسال اظهارنامه های معاملات فصلی و ارزش افزوده و .....
  مکان: تهران - شهریار
لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت گل لیست دیده ام و کد «گل لیست682» را اعلام کنید»
 09183070365
  نادره فاتحی وکیل پایه یک دادگستری با بیش از یک دهه فعالیت موفقیت آمیز در همدان و سراسر کشور) وکالت و مشاوره در امور قراردادهای داخلی و بین الملل وکالت و مشاوره در امور ملکی و مالی وکالت و مشاوره در مسائل مربوط به قرارداد مشارکت
  مکان: همدان - همدان
لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت گل لیست دیده ام و کد «گل لیست680» را اعلام کنید»
 ۰۲۱-۲۲۴۷۳۲۶۹ . ۰۹۱۲۲۳۴۸۶۰۳
  وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی،خدمات انجام سایر خدماتتهرانتهرانوکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی خدمات سایر خدمات تهران تهران • دعاوی خانواده و هویت قانونی شامل دعاوی خانواده، دعاوی ارث و میراث، دعاوی ثبت احوال، سرپرست و
  مکان: تهران - تهران
لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت گل لیست دیده ام و کد «گل لیست679» را اعلام کنید»
 09193613391
  ⚖ مشاوره رایگان و بررسی تخصصی در کلیه دعاوی با گروه حقوقی دینا دادور مشاوره رایگان فقط بصورت حضوری است اخذ وقت مشاوره از طریق وب سایت دینا دادور و یا پیامک به شماره کیفری جعل کلاهبرداری مواد مخدر خیانت درامانت سرق
  مکان: البرز - کرج
لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت گل لیست دیده ام و کد «گل لیست677» را اعلام کنید»
 09014298500
  قبول وکالت در دعاوی و اختلافات حقوقی کیفری خانوادگی امور ثبتی دعاوی ناشی از اختلافات ورزشی حقوق پزشکی دیوان عدالت اداری. وکالت در پرونده های کیفری موادمخدر قاچاق سرقت جعل اسناد کلاهبرداری خیانت در امانت و .توسط وکیل متخصص در دعاو
  مکان: البرز - کرج
لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت گل لیست دیده ام و کد «گل لیست676» را اعلام کنید»
 ۰۹۱۲۶۳۶۹۷۹۳
  وکیل پایه یک دادگستری انجام کلیه پرونده های حقوقی کیفری خانواده و ملکی به صورت تخصصی)
  مکان: تهران - تهران
لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت گل لیست دیده ام و کد «گل لیست675» را اعلام کنید»
 09101867317
  با شروع فصل گرما حشرات و جانوران موذی به منازل و اماکن عمومی حجوم می آورند. این یک معضل مهمی است که بسیاری از افراد را کلافه کرده است. برخی اوقات مشکلاتی به وجود می آید که کاری از ما ساخته نیست و باید به افرادی که در زمینه مورد ن
  مکان: تهران - تهران
لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت گل لیست دیده ام و کد «گل لیست674» را اعلام کنید»
 09392434742
  قبول وکالت تخصصی کلیه دعاوی کیفری حقوقی خانواده انحصار وراثت دعاوی ملکی و ثبتی شهرداری مالیاتی کاروکارگری بین المللی اقامت و مهاجرت توسط حرفه ای ترین وکلای پایه یک دادگستری در بزرگترین موسسه حقوقی شرق تهران
  مکان: تهران - تهران
لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت گل لیست دیده ام و کد «گل لیست673» را اعلام کنید»
 ۰۹۰۳۳۱۷۹۵۶۱
  وکیل پایه یک رسمی دادگستری پذیرفتن پروندهای حقوقی کیفری مالیاتی اداری ثبتی موادمخدر جعل سند کلاهبرداری خیانت درامانت حصروراثت قتل . شرایط ما : مشاوره حضوری رایگان تخفیف ویژه نیروی مسلح.ارتش.نظامیان.انتظامی حق وکالت به صورت نقدواق
  مکان: البرز - کرج
لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت گل لیست دیده ام و کد «گل لیست672» را اعلام کنید»
 09122765183
  کل حق الوکاله آخر کار یا توافقی هر وکیل در یک زمینه متخصص است‌. هر دعوایی یکبار امکان رسیدگی و حکم وجود دارد. قابل توجه کسانی که میخواهند دعوایی را طرح کنند اما وکیل های متخصص و ماهر را نمیشناسند و نگران پرداخت حق الوکاله و محکوم
  مکان: تهران - تهران
لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت گل لیست دیده ام و کد «گل لیست671» را اعلام کنید»
جهت درج تبلیغات(ویژه) و نام برند شما در بالای این لیست روی لینک « ثبت آگهی ویژه » کلیک نمایید.


عکس وکیل های خوب در تهران و شهرستان|وکیل طلاق|کیفری
در مورد این صفحه از سایت گل لیست:

در این صفحه می توانید لیست انواع وکیل خوب برای وکیل طلاق وکیل مهریه وکیل کیفری وکیل برای ارث وکیل شرکت وکیل پزشکی وکیل نفقه وکیل مهاجرت وکیل قطع عضو وکیل دادگاه انقلاب وکیل دیوان عدالت وکیل دادگاه تجدیدنظر و غیره را می توانید پیدا کنید.


وکیل کیست؟
وکیل شخصی است که از طرف شخص دیگری - اعم از حقوقی یا حقیقی - به موجب عقد وکالت به جهت انجام کاری مأمور می‌شود.

وکیل خوب
وکیل خوب در موضوعات قضایی شخصی است که اطلاعات حقوقی کامل و خوبی داشته باشد و با توجه به وجدان و شرف خود دفاعی در پرونده انجام دهد که موجب موفقیت و کسب نتیجه مطلوب در پرونده گردد،  وکلای مدنی نیز با توجه به اعتماد موکل مورد وکالت را انجام می دهد.

لیست وکیل های تهران
با توجه به متعدد بودن وکلا در تهران و جهت جلوگیری از سردرگمی مردم، همچنین دسترسی سریع به وکیل مورد نظر خود در شهر تهران به این سبب اسامی و مشخصات وکلای تهران در قالب لیست قرار می گیرد.

لیست وکیل های اصفهان
در اصفهان نیز وکلای زیادی پروانه وکالت اخذ نموده اند که برای اطلاع از این لیست ها از طریق اینترنت و یا سایت گل لیست امکان دسترسی به اسامی ومشخصات وکلای اصفهان را داشته باشید.

لیست وکیل های تبریز
با توجه به گستردگی شهر تبریز و برای اطلاع دقیق تر و بهتر شهروندان تبریز نسبت به وکلای فعال در تبریز به این سبب است که وب سایت گل لیست آگهی های وکلا در تبریز بطور لیستی منتشر گردیده.

لیست وکیل های مشهد
برای دست یابی به لیست بهترین وکلا در مشهد نیز با توجه به اینکه اسامی و مشخصات در قالب لیست منتشر شده است کاربران اینترنتی به راحتی و سهولت بیشتری می توانند به آنها دست رسی پیدا نمایند.

وکیل خوب برای آدم ربایی
بهترین وکلا برای آدم ربایی وکلایی هستند که با اطلاع کامل نسبت به عناصر متشکله جرم آدم ربایی می توانند به جهت علیه یا به له شخصی در پرونده اظهار نظر نماید.

وکیل خوب برای طلاق
وکیلی که به درستی توان اعلام نظر نسبت به موکل خود در مقابل طرف مقابل را داشته باشد وکیل خوبی در امور مرتبط با طلاق خواهد بود.

وکیل خوب برای مهریه
وکیلی در خصوص مهریه می تواند بهترین نتیجه را حاصل نماید که امکان پیگیری های مستمر در مراجع قضایی و ادارات برای وصول مطالبه موکل خود را داشته باشد.

وکیل خوب برای خانواده
برای دفاع یا اقدامی به نفع یا بر علیه هر شخص در خصوص دعاوی خانوادگی بهتر این است که در ابتدا سعی در ایجاد مصالحه و سپس دفاع مناسب از موکل خود نماید.

وکیل خوب برای بیمه
برای اینکه یک وکیل بهترین دفاع را از موکل در خصوص موضوعات بیمه نماید بهتر است، نسبت به تمامی قوانین بیمه ایی بخش نامه ها و غیر بیشترین و بالاترین اطلاع را داشته باشد.

وکیل خوب برای امور ثبتی
برای امور ثبتی وکیلی مناسب است که نسبت به تمام موضوعات و امور ثبتی اطلاع کامل داشت باشد.

وکیل خوب برای شرکت
بهترین وکیل برای شرکت وکیلی است که توانایی انجام امور اد اری را داشته باشد و در جهت و راستای امور شرکت را به بهترین شکل انجام دهد.

وکیل خوب برای جرائم کیفری
در جرائم کیفری وکیلی متبحر و خوب است که بتواند بهترین اطلاع را نسبت به قوانین داشته باشد.

وکیل خوب برای شهرداری
وکیل خوب شهرداری نسبت به موضاعت و بخش نامه ها ی اعلام شده کاملا اطلاع داشته باشد و امکان دفاع مناسب را در پرونده ها داشته باشد.

وکیل خوب برای امور پزشکی
در امور پزشکی وکیل خوب می تواند بهترین دفاعیات را از موکل خود داشته باشد.

وکیل خوب برای تنظیم قراردادها
با توجه به اینکه برای تنظیم قراردادها نیاز به رسیدگی و دقت نظر مناسب دارد وکیلی خوب است که توان نوشتن قراردادی مناسب را داشته باشد.

وکیل خوب برای امور کارگر و کارفرما
وکیل خوب نسبت به مسائل مرتبط با کارگر و کارفرما می تواند بهترین لوایح دفاعیه را تنظیم و تقدیم نماید.

وکیل خوب برای دادگاه انقلاب
وکیل خوب برای دادگاه انقلاب باید نسبت به موضوعات و قوانین آشنایی و اطلاع کامل داشته باشد.

وکیل خوب برای جرائم رایانه ای
با توجه به روز بودن مسایل مرتبط با موضوعات رایانه ایی وکیل خوب در این حوزه وکیلی است که نسبت به قوانین کاملا مطلع باشد.

وکیل خوب برای مواد مخدر
وکیل خوب برای مواد مخدر وکیلی خواهد بود که توان دفاع از موکل خود را در دادگاه و دادسرای مرتبط با این جرائم داشته باشد و پیگیری بیشری نسبت به سایر پرونده ها نماید.

وکیل خوب برای دریافت نفقه
وکیلی در خصوص دعاوی و موضوعات مرتبط با دریافت نفقه مناسب است که اماکان دفاعی مناسب در پرونده داشته باشد.

وکیل خوب برای ارث
با توجه به دعاوی انحصار وراثت که برای انجام آن معمولا موضوعات درون خانوادگی است به این سبب است که وکیل خوب وکیلی خواهد بود که انجام انحصار وراثت را بطور صحیح انجام دهد.

وکیل خوب برای حضانت فرزند
وکیل خوب برای حضانت فرزند مشترک می تواند با اطلاع کامل نسبت به موضوعات خانوادگی شروع به انجام پرونده نماید.

وکیل خوب برای سرقت
برای دفاع در خصوص موضوعات پرونده سرقت، وکیل خوب برای سرقت بهتر است که حقوق موکلین خود را در این پرونده ها به بهترین شکل استیفاء نماید.

وکیل خوب برای قتل
با توجه به اینکه پرونده های قتل هم از جانب خانواده مقتول و یا اولیاء دم با شدت زیادی بررسی می شود به این سبب وکیل پرونده های قتل باید تبحر بیشتری داشته باشد.

وکیل خوب برای حبس ابد
با توجه به اینکه جازات جرائم خاصی حبس ابد است و دفاع در این پرونده ها نیاز به وکیل خوب است لذا باید در این موضوع توجه نمود.

وکیل خوب برای دریافت خسارت از بیمه
از آنجایی که دریافت خسارت از بیمه مستلزم پیگیریهای زیاد است به این دلیل برای درسافت خسارت از بیمه باید وکیلی خوبی تحصیل نمود.

وکیل خوب برای قطع عضو
با توجه به اینکه در موضوعات مرتبط با قطع عضو دفاع در این زمینه مستلزم اطلاع کامل از قوانین است لذا برای قطع عضو بهتر است وکیلی خوب تحصیل نمایید.

وکیل خوب برای ضرب و جرخ
از آنجایی که دعاوی خیابانی در اکثر مواقع موجب ضرب و جرح هایی می شود لذا برای رفع مشکلات خود بهتر است تا وکیلی مناسب داشته باشید.

وکیل خوب برای قصور پزشکی
با توجه به تخصصی بودن موضوعات پزشکی لازم است ما با وکیلی قرارداد منعقد نماییم که نسبت به موضوعات پزشکی و قصور و تقصیر اطلاعاتی داشته باشد.

وکیل ماهر کیست؟
وکیل ماهر بدون تردید نسبت به اکثر قوانین و راهکارها اطلاع کافی دارد و در پرونده هایی که اعلام وکالت می کند احتمال و درصد موفقیت بالاتری نسبت به سایرین دارد.

وکیل پایه یک دادگستری کیست؟
وکلایی که در آزمون وکالت کانون وکلا و یا مرکز مشاوران قوه قضاییه پذیرفته می شوند و در دوره های کارآموزی18 ماهه و بعد از انجام اختبار و مصاحبه شفاهی پس از آن نیز با نتیجه مطلوب و مناسب پذیرفته  می شوند پروانه پایه یک دریافت می نمایند

لیست بهترین وکیل های ایران
با توجه به کثرت و زیادی وکلای ایران به طور معمول وکلای هر شهری از ایران به طور جداگانه در لیست ها قرار می گیرد.

وکیل با تجربه چیست؟
وکیل با تجربه شخصی است که طی سالهای زیاد و کسب اندوخته های فراوان و حل و رفع پرونده های بی شمار توانسته است تجربیات زیادی کسب کند.

انواع دسته بندی وکیل ها
دسته بندی وکلا به وکیل انتخابی که شخص با مراجعه به او عقد قرارداد منعقد می نماید. وکیل تسخیری که متهمانی که امکان اخذ وکیل و پرداخت هزینه آنرا ندارند از این طریق وکیل تسخیری برای آنها تعیین می   گردد. وکیل معاضدتی در مواردی که اشخاص برای دفاع از حقوق خود در دعاوی حقوقی نیاز به وکالت داشته باشند ولی به دلایلی امکان اخذ وکیل نداشته باشند، با تشخیص عسرو حرج موکل از سوی دادگاه یا  تشخیص کمسیون معاضدت کانون وکلا، در این موارد وکیلی به صورت رایگان دفاع از حقوق شخص معسر را بر عهده می‌گیرد. عنوان وکیل یاد شده در این موارد، وکیل معاضدتی است.وکیل اتفاقی.