نرم افزار حسابداری عمومی سازه حساب

آگهی رایگان

  مشخصات آگهی دهنده  

  لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت گل لیست دیده ام»
تلفن:
05131630
ایمیل:
info@sazehhesab.com
گروه:
نرم افزار - نرم افزار حسابداری
محل:
خراسان رضوی-مشهد
قیمت:
قیمت: توافقی
کد آگهی:
154

نرم افزار حسابداری عمومی سازه حساب شامل سه نسخه ساده متوسط پیشرفته می باشد. هر کسب و کار شامل حساب و کتاب های زیادی می باشد که نیازمند یک حسابداری دقیق است. یکی از دغدغه های اصلی حسابداران آگاهی از مانده حساب مشتریان و موجودی کالاهایشان میباشد . فرقی نمیکند که شما صاحب کسب و کاری کوچک باشید یا یک شرکت زنجیره ای به نام دارید . برای زدن سریع فاکتورها  اطلاع از موعد چک ها  آگاهی از گردش حساب مشتریان بانکها و صندوقها و کالاها  انبارگردانی و نیاز به نرم افزار حسابداری قدرتمندی دارید که در کمترین زمان ممکن تمامی امور حسابداری شما را پاسخگو باشد . نسخه ساده با محیطی ساده و روان پایه ترین نرم افزار حسابداری سازه حساب می باشد که اساسی ترین نیازهای یک حسابداری ساده را برآورده می کند و به شما امکان مدیریت کامل و دقیقی بر روی کسب‌وکار خود را می‌دهد.


سایت گل لیست به نشانی www.gollist.ir هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد. لطفا خرید خود را فقط به صورت حضوری انجام دهید و پیش از آن هیچ مبلغی را واریز نکنید.

عکس نرم افزار حسابداری عمومی سازه حساب

  سایت گل لیست هیچ مسئولیتی در قبال صحت و سقم آگهی ثبت شده ندارد پس لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول فرمایید.