نرم افزار حسابداری اسان

نوع آگهی: نردبان

  مشخصات آگهی دهنده  

  لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت گل لیست دیده ام»
تلفن:
021-33122405-33122465-33502715
ایمیل:
pc_iran98@yahoo.com
گروه:
نرم افزار - نرم افزار حسابداری
محل:
تهران-تهران
قیمت:
قیمت: 9,500,000 تومان
کد آگهی:
151

«حسابداری مالیاتی ارزش افزوده موسسه حسابداری موسسه مالی» نرم افزار حسابداری و انبارداری آسان نرم افزاری است جامع و یکپارچه که در عین سادگی و کارکردی آسان دارای امکاناتی وسیع و کم نظیر میباشد. آسان 6 با هدف کارکردی سریع و کنترلی کامل توام با دقتی بالا برای تمامی اصناف طراحی گردیده است.«نرم‌افزار حسابداری اسان نسخه پایه فروشگاهی» شامل یک حلقه سی‌دی یک قفل سخت‌افزاری وکارت گارانتی داخل بسته‌بندی است. نصب نرم‌افزار بسیار ساده بوده و به راحتی قابل اجرا است همچنین کاربران می‌توانند برای نصب و فعال‌سازی از واحد پشتیبانی اسان کمک بگیرند. اگر یک فروشگاه معمولی در سطح شهر دارید نسخه فروشگاهی اسان همان چیزی است که شما احتیاج دارید. محیط کاربری نرم‌افزار بسیار ساده واسان بوده و کاربر نیاز به داشتن اطلاعات دقیق حسابداری ندارد. نسخه فروشگاهی «اسان» قابلیت اتصال به سخت‌افزارهای


سایت گل لیست به نشانی www.gollist.ir هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد. لطفا خرید خود را فقط به صورت حضوری انجام دهید و پیش از آن هیچ مبلغی را واریز نکنید.

عکس نرم افزار حسابداری اسان

  سایت گل لیست هیچ مسئولیتی در قبال صحت و سقم آگهی ثبت شده ندارد پس لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول فرمایید.

بازدید:
115 نفر